Sto ste po zanimanju?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Student,imam jos diplomski.. pa bio bih neki kvazi ekonomista..marketing i trgovina..mislim ko priznaje singidunum,ko ne priznaje.. pa u tom slucaju sam dobar covek :-D

A zanimacija i interesovanja imam pregrst.. igre,filmovi,dokumentarci..trening outdoor :p zivotinjke i prirodu volem
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
radio sam svašta, na kiosku, konobario godinama, i sad tu i tamo poderem feštu, barmen, animator u sezoni, prodajni predstavnik piva, prodaja reklamnih prostora i reklama, kao krečilac, prodavać i serviser inf. opreme.
trenutno sam nezaposlen, no pošto živim sa starcima u kući, imam dosta posla tu sa pčelama, imam 170 košnica.

hobi mi je čibanje, vožnja u nepoznato, obožavam se zbomban vozit ići na razne raceove, uz ćibanje imam i ljepotana golfića abf-a, malo mi je projekt stao radi love.

:dog_walk2: imam 2 njufaća koji su često samnom na brdu, pčelinjaku

želja: otvoriti u mom gradiću kofi šop sa popratnim sadržajima, bilijar, stolni nogać, pikado, karte, šah, liga prvaka, formula i sl.
:banana_dred:

eto, kolko je prošlo, mogu se i dalje samo skrivat doma ko i svi...idemo u rikverc, a s'am nadobudan bio...hahah
bolje da me stari prebio kad mi je rizle našo, sad je kasno, od sveg šta sam radio sad zujim samo s pčelama, iako sam birc imao, ajde to sam djelomično ispunio....pušilo se koda je legalno normalno...
lete godine :razvaljen::
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
ćao kolega - i ja sam travarka, druidica aplicirala sam za growera kanabisa .. nadam se da dobijem sve potrebne papire i zasadim na njivi -
13879281_855133244623032_5815638739947557822_n.jpg





ako ne dobijem papire - sadim free style indwoods :)

učila sam visoke škole ali mrzim kancelariju iz dna duše - biljke obožavam imam lavadnu žalfiju ruzmarin ehinaceu miloduh i ove prave mirišljavke za ovo leto :)
 
Poslednja izmena: