Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.03.2016
2
7
3
25
Pusim travu vec 4 godine i ne nameravam da prestanem. Jednostavno to mi je bezanje iz depresivnog prostora iz moderne sredine u pozitivnu krajnost(ko razume,razumeo je) i daje mi siru sliku pozitivnog gledanja na stvari.Jednostavno kad podjem u skolu sretnem komsiju kazem "Dobar dan komso" odgovor je "Dobardan komsija",vec kad ga pitam "Kako si" odgovor je uvek "Pa komso znao sam za bolje dane,starost me ubija,sam sam nemam nikoga osim vas komsija" moj odgovor je "Bice bolje",odgovor njegov je uvek depresivan,odem kuci,zaljenje na novac,odem kod babe(koja ima parkinsonovu bolest),pitam je "kako si baba" njen odgovor je "isto kao i svaki put" i to je to sto me strasno nervira,pitam je kako je Damir?(Damir je moj stric koji ima multiplaksklerozu i u kolicima je),njen odgovor je ili "Opet je pao,opet se dere na mene,bolest mu unistava mozak" ili "Kao i svaki put kad dodjes".Onda kazem sebi "E sad idem sa drugovima da se napusim kakvi crni problemi,kakva depresija,idem da se smejem,pozitiva meni treba.".I jednostavno,odem,imam dilera kojeg poznajem od zabavista,kupim,nadjem se sa drugovima,smotam,ispusim,i to je smeh,pozitiva,uvek mi bude drago popusiti travu.E to je bezanje iz depresivnog prostora u pozitivnu krajnost.Vikendom,ponekad volim izaci na splav,neki klub,tako nesto. Ali kad odem vidim jako malu kolicinu normalnih ljudi naprimer 5,6 ljudi kojih poznajem,sve ostalo je neverovatan sljam,namrstene face,svi su u nekom agresivnom fazonu tipa("Ti si me gurno,****** ti mater" "Kome ces ti jebati mater" "Patosiro sam te nogom" "Ti ces mog druga"),i tako nastaje masovna tuca gde mi je zao da gledam gde zivim,devojke su skoro gole,meni se u jakni i farkama dize kosa koliko je hladno,ne mogu da verujem u sta gledam i kazem jednostavno sebi "Idem da smotam sa drugom dva,tri dzointa i bude mi full,budem na klupi ili u parku kod takozvanog kluba ili splava,smejem se,sve mi je taman,nista mi vise ne treba osim malo vode kad dehidriram.E to je bezanje iz moderne sredine u pozitivnu krajnost.Sto se tice sire slike sa pozitivnog gledanja na stvari. Kad god pomislim da se zalim kao klinac sam plakao sto mi je tata stalno na putu,sto ga vidjam 3,4 puta godisnje,sto mi je celo detinstvo falio,ako ste dosli do ovih slova znate i za babu i za strica i jednostavno sam se ponasao kao da je meni najgore na svetu,ali od vutre imam siru sliku,jednostavno imam nesto sto se zove zdrav razum,to je ono sto najvise volim kod vutre,vidim decu bez krova nad glavom,nemaju ni mamu ni tatu,nemaju dinara,zive tako kako zive i opet su nasmejani,i kad vidim moje probleme i uporedim sa njihovim problemima,pogledam u njih prljavi,nemaju gde,opet se smeju i ja im se divim,pogledam u sebe,dlanovi cisti,imamo za racune,imam gde da zivim,imam za hranu a pritom mi ostane za vutru i kad vidim kako je njima,vidim da je meni super,da mi nikad nije bilo bolje nego sad,a da ce biti jos i bolje,i onda me obuzme neverovatna sreca,e to je to sto se tice sire slike sa pozitivnog gledanja na stvari.To je to sto se tice svega.Jednostavno posle svega navedenog,ja ne mogu da gledam na vutru kao opojnu drogu,nego kao lek,izlecilo me od depresije,izlecilo me od sljama,izlecilo od svega.Toliko od mene.Pozdrav ljudi i uzivajte u carima dima.Peace :lol::bocni:::spliff: