Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
@Lazarus Led e vidis meni je sami caj također mrak, nebi nikako rekao da bacam jer je od trimova i nekih slabih hedica,ovi sa slike iskljucivo u rizlu i bong idu :thumb: i iskreno nebi rekao da nema nikav utjecaj, upravo ga pijem opet napušen i mogu ti reci da me bas fino opušta..svakim gutljajem dobijem dozu opuštenosti.
zvuci ludo al pisem ovo vec 10 min mislim da to samo ova kombijacija moze napraviti heh al pilo se i u mlijeku par puta naravno i 20170203_141044.jpg mogu reci da mi je zasad frula pa čaj s limunom i medom od marihuane najbolja kombinacija(za solo)..opustajuce skroz:cool23:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ortega Indica :spliff:
Kažu da se klin klinom izbija ;)
Definitivno preporuka za prije spavanja. 'Odraditi' malo rad,i onda ide ... dalje se ne sjećam :banana_rasta:
Snova nema,jutro vedro u glavi :rasta:
Ženino dupe primamljivo,ona kaže ... pusti me da spavam :ljubav:
a ništa onda,idemo dalje :D...magla,vatra u peći,kavica,pljugica
https://www.4shared.com/mp3/USOQpzEwba/irieman_novi_ambient_mix_.html
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@Lazarus Led e vidis meni je sami caj također mrak, nebi nikako rekao da bacam jer je od trimova i nekih slabih hedica,ovi sa slike iskljucivo u rizlu i bong idu :thumb: i iskreno nebi rekao da nema nikav utjecaj, upravo ga pijem opet napušen i mogu ti reci da me bas fino opušta..svakim gutljajem dobijem dozu opuštenosti.
zvuci ludo al pisem ovo vec 10 min mislim da to samo ova kombijacija moze napraviti heh al pilo se i u mlijeku par puta naravno i Pogledajte prilog 131001 mogu reci da mi je zasad frula pa čaj s limunom i medom od marihuane najbolja kombinacija(za solo)..opustajuce skroz:cool23:
Ma sve ok!:thumb: Sigurno ima lijep ukus, ali da nije frule ne bi ti ništa osjetio.;) Trihomi se jednostavno ne otapaju u vodi pa zato kažem da je šteta. Ali ako ti uživaš u tome ili što bi kod nas rekli ćeifiš onda ko sam ja da ti kvarim taj ćeif!:thumb: