Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
hebiga nemam slike ali nakon 3 mjesca skunka povratak na Critical Jack + (ovo plus mi je smješno jer brijem da ni'š ne znači ali bolje zvuči :rasta:)I to baš danas prvi dan povratka na Jacka puca posebno jer napokon promjenih malo sortu, ma nek se uvijek dimi :spliff:

Dugo nisam bio na forumu ali mi je uvijek drago vidjeti da uvijek ima sve više ljudi a ne sve manje, pošto znam da su tu večinom zemlje bivše Jugslavije uglavnom ljudi koji se razumiju i govore našim slavenskim lijepim jezikom i svim njegovim dijalektima, ja sam 1966 godište i živio sam super u bivšoj državi a kad si prolazio Zagrebom uz Azru si mogao čuti sve jezike bivših republika Bog im dušu posveto, jer gledajući iz ove perspektive kapitalističkog sustava prava i sigurnost koju si imao u Jugoslaviji si imao u malo država svijeta štagod tko govorio...:idea: zatomise sviđa tu na forumu imam osječaj da sam u Jugi hehe :rasta::cool:, kako je onda bilo kiomplicirano duvat ako nisi imao vezu na Visu...ah stara vremena....:gled:
 
Poslednja izmena: