Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jako fino izgleda sve to..

Kakav rad je imala ta monster frula i od cega je bila slozena uopce?

I brain.. kakav rad ima ta masna prljava fuj fuj domackica? :icon_mrgreen:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Sativa rad, sa umjerenim tjelesnim stoned osjecajem. Sve u svemu jako energican high znaci drustvena travica, potice na razgovore, filozofije, razmisljanja... Nema onog umora nakon popustanja rada, a to volim :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja sam pre tri dana popusio dzoint, bila je u pitanju domacica...
Kod prvog dima mi je u glavi nastala hirosima, ludnica imala je jak ukus limuna sto me je zacudilo jer niko nije nista radio oko nje. To je jedan moj ortak uzgajio i moram mu priznati da je pobedio ucitelja tj. mene(bar za sada)!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Esidobar?

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
evo ja ubo neki ska... ima dobar miris, lijepo izgleda, jedino sto ima u recimo 4g dvije tri sjemenke.. ali sve u svemu ja zadovoljan.. Nije reprezentativno al ok..
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
Hehe čini se da više nije ljetna suša i da se puši dobra marihuana ;)
Boz

ma da...prek Mede to sredio finjak je jebeni... x)
iako...prije tri cetri dana frend je neku ogavnu ganju isfuro tak da... xDDD ovisi o vezi x)
 
26.11.2007
25
0
0
38
Evo... nije mi jedna stvar jasno.....

Bio sam sad ovih dana skoro svaki dan kurit s legosima i oni (njih 5) su se svaki put iskreveljili, dok mene nije ni puklo... Nije mi jasno... I prije toga sam pusio, al tamo u srednjoj i isto tako...


Bas sam se htio onak razvaliti, al ocito nista od toga....

(sad za one koji ce reci da neznam pusiti.... znam.... ali me ne hvata bas previse)
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
_Maniac_ je napisao(la):
Evo... nije mi jedna stvar jasno.....

Bio sam sad ovih dana skoro svaki dan kurit s legosima i oni (njih 5) su se svaki put iskreveljili, dok mene nije ni puklo... Nije mi jasno... I prije toga sam pusio, al tamo u srednjoj i isto tako...


Bas sam se htio onak razvaliti, al ocito nista od toga....

(sad za one koji ce reci da neznam pusiti.... znam.... ali me ne hvata bas previse)

Sto cesce pusis, manje te udara, neznam zasto, ali probaj tjedan dana ne pusit vidjet ces kak ce te udarit...
Nisam siguran ,ali mozda je slicno ko kod alkohola sto si mrsaviji pune te jace pukne, a sto si deblje manje, ali nisam siguran za to...
 
26.11.2007
25
0
0
38
Crass je napisao(la):
Sto cesce pusis, manje te udara, neznam zasto, ali probaj tjedan dana ne pusit vidjet ces kak ce te udarit...
Nisam siguran ,ali mozda je slicno ko kod alkohola sto si mrsaviji pune te jace pukne, a sto si deblje manje, ali nisam siguran za to...


Ma ja imam 72kg na 178cm visine sto nije bas nesto... Nisam bio pusio od 3 razreda srednje i sad sam zapalio i nista....
 
22.06.2007
7
0
0
38
Alo Ekipo,, lijep pozdrav !!!

Jebote,, kod nas tu u oklici Zagreba,, samo neki paketići Skunk-a,, za Bulju,,
A Nigđe Hedova Masna,, osim ako si ih sam ne napraviš,, Kao da to može svatko !?!?!

Tak da vam velim,, skupa mi je ta Brija !!!
Morat ću u Solo proizvodnju !!!

A kaj velite vi iz Zagreba ???? :signs054:

Pozdrav i čuvajte se !!!!