Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Evo možda je bila započeta sl. tema, ali mene baš zanima što se trenutno puši?

Jučer sam pušio neki indoor killer. Stvarno nešto tako jako dugo nisam duvao.
Nažalost ne znam sortu, ali mirisalo je gotovo kiselo, limunasto, prepuno kristala i prepotentno! :D
Smijalica i to žešća dok sam zavaljan u fotelju :)

Peace,
Boz:sun2:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ja sam sad bio uzeo 5g nekog prefaking opasnog hashisha...u ponedjeljak i otislo mi je u cetvrtak...mislim to je vise bilo tipa 8-9 grama.,..e hashish je bio preubojit...to je frajeru bilo zadnje sto je ostalo,neznam od kud je ni koji je sam znam da je bio uzasno ljepljiv...kad sam ga namrvio nisam mogo motat kak su mi ruke bilo preljepljive...izvana je bio malo tamniji iznutra full svijetli....(sad ce ziher netko znat koji je... xDDDDD)
a miris...uff....

hashish je bio bomba i pol...cak je frend uzeo neki jebeni skeni...isto 5g...ali nije bio jak ko ovaj hashish....a tek mix.... xDDD

al eto...ovaj tjedan je bio tjedan ubijanja nakon 3tjedna pauze...sad opet pauza.... :)))
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ja nekak nemam dobrog iskustva sa šitom s ovih prostora... Znao sam naići na svakakve gumene, plastelinaste, tvrde, mekane i nikad se nisam uspio razbit od haša za razliku od vutre.
Ali vani (ino-haš) kad god sam pušio - to je bila neka druga priča...

P.S. Zanima me jel' se na prostorima HR puši kakav bubble i jel' imao tko sreće da naleti na takav...?!

Boz :sun2: :icon_lol:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
a neznam...to mi vecina ljudi kaze..."nemrem se napljugat shita...nevalja shit..."

osobno smatram da su to gluposti...ekipa se navikla pusit 30 fruli marihuane u koje stave po 40 headova i onda je hashish los jer nedaje dobar high a stave nista od shita od pljugu...mislim ono...hashish je jeben cak i ovdje....sam trebas imat jebenog dilera...meni se eto posrecilo ali hashish je fakat bio prejeben...

ja vise volim hashish..obozavam taj schillani head high...samo mozes promatrat okolinu i divit se....sve funkcije tijela tu a u glavi ludnica...to mi je jebeno kod shita...nije da te ubije..neg te bas napljuga :))) *praise sativa* xD
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ma shit ko i vuja...ak nevalja nevalja...ak valja znat ces da valja...pushio sam sisa koji razara i od kojeg se nemosh nahasat da u labija stavish 2g...sve zavisi na kakvu robu naletish...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Thunder81 and Glaxy

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ovaj šit kod nas sigurno se ne radi od neke je.bačke Sative.. A sama vutra ima u sebi različitih kemijskih spojeva koje drugačije djeluju na mozak. Više volim vutru.
Jučer sam od pol vrha veličine nokta ja i dva frenda vrištali 3 sata u komadu i kasnije još spalili dve i kaos. :bananallama:
Boz:sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
ha, ha, ha! :rofl:

'Ajde postajte slike raznih schwagg vutri i panjeva koje nabavite pa možemo glasati koji od njih je najveće sr.anje :icon_lol: :b_stomp:

Boz:sun2:
 
14.06.2007
23
0
0
49
Yami_Raziel je napisao(la):
ja sam sad bio uzeo 5g nekog prefaking opasnog hashisha...u ponedjeljak i otislo mi je u cetvrtak...mislim to je vise bilo tipa 8-9 grama.,..e hashish je bio preubojit...to je frajeru bilo zadnje sto je ostalo,neznam od kud je ni koji je sam znam da je bio uzasno ljepljiv...kad sam ga namrvio nisam mogo motat kak su mi ruke bilo preljepljive...izvana je bio malo tamniji iznutra full svijetli....(sad ce ziher netko znat koji je... xDDDDD)
a miris...uff....

hashish je bio bomba i pol...cak je frend uzeo neki jebeni skeni...isto 5g...ali nije bio jak ko ovaj hashish....a tek mix.... xDDD

al eto...ovaj tjedan je bio tjedan ubijanja nakon 3tjedna pauze...sad opet pauza.... :)))
prijatelju to mora da si naletio na polen maroko,a svaka ti cast kad mozes raditi pauze .pozdrav
bozga je napisao(la):
Ja nekak nemam dobrog iskustva sa šitom s ovih prostora... Znao sam naići na svakakve gumene, plastelinaste, tvrde, mekane i nikad se nisam uspio razbit od haša za razliku od vutre.
Ali vani (ino-haš) kad god sam pušio - to je bila neka druga priča...

P.S. Zanima me jel' se na prostorima HR puši kakav bubble i jel' imao tko sreće da naleti na takav...?!

Boz :sun2: :icon_lol:
neznam sta je bubble al sam ceto do prije mjesec dana uzimao polen maroko i charas sa nepala i mogu ti reci da su nenadmasivi
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
trenutno pusimo nesta vise nego dobro...dosadila nam stara prica oko nestasice pa par svojih biljaka i predobro...zadnje smo iz mog uzgoja hindu isprobali...nema vise smeca od kojeg nema nista...ovi koji puse puno duze od mene kazu da im je bilo stvarno dobro...tako da cemo se ostavit kupovanja sto duze mozemo...domaci uzgoj rules !!!!!!!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
@ kanabiod - Bubble hash je poseban hash koji se radi upotrebom "bubble bags" tj. vreća koje su posebno dizajnirane da filtriraju kristale žiže i tak se dobije zapravo najkvalitetniji hašiš.

@ Makaveli - Kakav je Hindu? Misliš li na Hindu Kush?

Boz:sun2: