Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Fruity Spirit odrađen na hydru, kjuran 2 mj...... Jebem ti ove zmajeve po sobi :let:
viewer.php


IMG_0495.JPG IMG_0639.JPG
 
Poslednja izmena:
20.07.2013
4
4
3
Trenutno ne pušim ništa, a sve je izgleda krenulo kad su zapalili Lazarat. Od nove godine je teško nabaviti u i oko Sarajeva, posljednjih mjesec dana skoro nemoguće u cijeloj Bosni, a posljednju sedmicu bukvalno nemoguće. Čitam da je isto i u Hrvatskoj tako da je teško vjerovati da Albanska više prolazi i izgleda da ćemo svi zajedno zavisiti od domaćeg uzgoja :D
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
e bas tamo maniac,bas to sam htio i ja napisati,stop kriminalu,neka svako za sebe uzgaja i svi srecni osim kriminalaca ali ova biljka i ne treba da se dovodi u vezi s njima ,vec sa bolesnim ljudima kojima ona pomaze.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
20.07.2013
4
4
3
Kriminal je i uzgajati. Po zakonu. Ako neko ima načina da mi ponudi finu količinu za fin novac zašto ne bih nagradio tog, pa nije ni on ukro ni ubio nekoga, nego pošteno nagradio onog ko sadi. Nema svako uslove da uzgaja čak i ako se potrudi.Uglavnom sretno i jednima i drugima :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: PRIMIMEE

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Treniraj sebe, dodji do tog stepena da lagano mozes bez vutre. Tek 0nda ces uzivati u njoj na pravi nacin i nece biti nikakvog ludila u cjeloj prici , eto sad imas priliku... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica