Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
The smoke from Shining Silver Haze is simply fantastic. Smokers will love the instant head high that comes with every hit of a joint or bong. The haze effect will go straight to your brain and put you in an actual haze of thoughts. The taste of the smoke is just a pleasing with a super sweet flavour that makes your taste buds moist with anticipation.
:spliff:ništa nisu slagali :)
sjajan je :thumb:
IMG_20180105_160917.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nesto od ovog sa desne strane, razni carasi, tri vrste ili mundast, da dodjem sebi. ovo levo je liberty haze, juce sam se znaci pokidao od tolikog heda, manje od pola grama, onako odokativno, smotam i pusim u maloj rizli i na pola vec osecam da udara, head high, ali reko ajd jos koji dim; i sve ok, kad pola sata kasnije...
ybte, mislio sam da umirem :D nema panike, znam sta je, znaci morao sam da prilegnem, od grickalica otvoreni samo slanisi, toliko sam se uradio da slatko koje mi je trebalo i uzbuna u glavi uzmi, uzmi, nije moglo biti uradjeno, samo do troseda i kaucarenje... i tAko...
uzivancija mentalna i fizicka kad sam legao i sklopio oci, na tv-u neka muzicka dokumentarna emisija. nakon vise od sat vremena ustajem kao nov!
ovo mi se nije desilo pa skoro decenijama!!!
zivela liberty H!!!

DSCN0381.JPG