Sto vas je danas usrecilo

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
4.966
41.708
2.598
Nevada, USA
Prije razgovora za posao razmišljam si...da li zapalit kao obično o_O ili prvi put otići čiste glave :D. Na kraju ne samo da sam zapalio, nego sam već iz kreveta posegnuo za batrljkom od sinoć, pa sam sašio još dvije fino uz kavu:razvaljen:::kafa:. Međutim odlično je prošlo, sretan sam i ponosan na sebe jer sam ih izuo iz cipela koliko sam dobar bio smiley9934 :banana_rasta:.

Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

.
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.035
41.140
2.598
Netom prije kiše, trešnje obrane. Gotova je sezona branja 2022.
:spliff:
Dok sjedim na terasi, čuje se samo kišni intenzitet i Ilija Gromovnik... sada je pojačala. Nebo tutnji od "zdravih gromova". Visoko su.
Sta sam zapalio, neznam. Zadnji grow, u mraku izvadio nečega, nemam pojma čega :D
Sad mi treba samo neka dobra muzicka numera za sreću.
A šou nastupa za pola sata, jer žena peče papriku, slaninicu i jaja. Kiselo vrhnje prilog :D
IMG_20220609_185524.jpg
Prsti mi kao u King Konga.
Sada pada kao mutava i žešće grmi. Aloooo Iliiijaaaa :)
Edit:
U životu svome nisam cuo ovakav grom!!!!
Uplašen sam, jbt.
Pobjegao sam u kuću.
Ne vjerujem.
Ebenica.
:D
Struje ima ali je nestalo interneta.
Vidio sam munju i iste sekunde je explodiralo. Ima toranj u pravcu munje.
Znači, udaraju gromovi na 200%.
:D
Edit 2:
Ovo nije humano Kuglo zemaljska, alooooo.
Jbte, kako strahovito grmi. :)

Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
4.966
41.708
2.598
Nevada, USA
Prije razgovora za posao razmišljam si...da li zapalit kao obično o_O ili prvi put otići čiste glave :D. Na kraju ne samo da sam zapalio, nego sam već iz kreveta posegnuo za batrljkom od sinoć, pa sam sašio još dvije fino uz kavu:razvaljen:::kafa:. Međutim odlično je prošlo, sretan sam i ponosan na sebe jer sam ih izuo iz cipela koliko sam dobar bio smiley9934 :banana_rasta:.
Zvali me maloprije: "Samo da vam javimo da smo vas odabrali..." Hehe nisam ni sumnjao :D