Sto vas je danas usrecilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.05.2020
3
53
13
31
Pozdrav vutroljupci!:wave::respect: Otvaram novu temu jer zelim da ponekad napisem nesto sto mi se dobroga dogodilo u danu i usrecilo me toliko da mi je cijeli dan uljepsalo...evo takve trenutke sam zamislio da tipkamo u ovoj temi pa ako ima netko da zeli podjelit neku pozitivnu, smjesnu pricu ili dogadjaj koji se dogodio u ovoj temi je to vise nego dobrodoslo..:banana_rasta::mario:::puuuh::
recimo meni danas je bilo super to sto smo se sin i ja prvi put skupa kupali ove sezone u bazenu i bilo nam je preodlicno...a malac je inace 2god i nesto sitno stari...znate vec i sami kolko je tu zabave bilo, prskanje, spricanje, bacanje, skakanje, plivanje, ronjenje, utapanje:whato::svega pomalo dobro da sam ziv ostalo kolko snage malac ima, zajebao bi on i nas troje ko ja bez problema:fuck::lol:hahah...eto led je probijen, nadam se da ce netko prepoznati potencijal teme...trazio sam slicnu temu ali nisam nasao nista, ako ima ja se unaprijed ispricavam:vutra::thumb::thumb:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
izlazim iz dućana i jedan mladi nepoznati gospon mi skroz đentlmenski pridrži vrata i reagiram onak skroz damski, s pogledom preko sunčanih naočala i uz mali naklon glave i oopa; i u tom trenu mi skliznu očale i ulovim ih u zadnji tren , i gospon i ja istovremeno velimo na moju brzu rakciju oppa, a treći nepznati lik s druge strane ceste veli opaa, opaa i baš smo se svi troje nepoznatih ljudi u manje od minutu dobro i od srca nasmijali :) :) :)
danas mi je inače cijeli dan suupper :)
 
19.07.2020
11
37
3
34
Jucer sam premjestala biljke u outu u teglama na svjetliju poziciju, jedno metar u stranu. I lijepo premjestim ja, sve kako treba, krenem, i skuzim da sam slomila jednu grancicu od popcorna....i sta sad, ajde nije kraj svijeta...uzmem ja tu grancicu i osusim ju u rolu...i lijepo danas ja uzmem to, smotam, kad ono pa ispo je jedan bas lijepi top od toga::volimj:: zapalim, ee ljudi kad je mene puklo...ajme bas sam se dobro napusila...:razvaljen::tak nesto mi je bas trebalo, a nisam pusila oduvjek, popravilo mi je cijeli dan... nadam se da i vi uzivatee:mario::
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Išao kupiti maske u ljekarni, gledam apotekarku kako nešto raspakirava
-Što je to?
-Guma za vaditi krv.
-Dajte jednu da vidim.
Rastežem je tamo, ona gleda začuđeno i zainteresirano
-Bit će to dobro

IMG_20200902_193718.jpg
Mali u akciji
A nije ni tata pizda. Trebalo je točno dva ispaljivanja da se vratim potpuno.
Šampion! Svjetski :D
 
10.05.2020
3
53
13
31
Preselio sam se u mjesto gdje sam oduvijek htio zivjet. Em je mjesto pogodjeno, em zemljiste, em priroda koja ga okruzuje, ono sve ama bas sve kako sam htio jos od malena. Znaci san snova. San mi se je ostvario....ljudi...radite za to sto zelite ostvariti, svaki dan vizualizirajte, mastajte, igrajte se u mislima sa slikom onoga sto zelite, svaki dan gurajte prema tom cilju nebitno sad koliki sitni koraci bili i nema sanse da vam se nece ostvariti....evo ja sam zivi dokaz. A bilo je hrpetinu toga protiv da mi se ovo ostvari, i evo...tu je....Ljudi samo naprijed mozete vi to!!!:thumb:::listomahanje::
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
12. dan bez cigara! I ovaj put mislim da je to to što se tiče moje zavisnosti od nikotina. ::listomahanje::

Inače, najviše su pomogli kolači od kanaputera. :D Prvih nedelju dana sam ih toliko jeo da sad, kad gledam unazad, sve to više liči na neki san. :D A ja volim prespavati stanja koja mi nisu prijatna tako da je to bilo baš to što mi je trebalo.

Takođe me usrećava to što je rad trave bez duvana mnogo bolji i ja to konačno kontam... :rofl:
 
03.04.2012
20
96
13
krenem danas autom, pukne mi guma na cesti. Stanem razočaran grdno, logično. Kontam šta ću kako ću. Prolazi 5 minuta nisam reagiro dok se saberem i ispsujem ko čovjek. Kad staje neki lik, isto tip auta kao kod mene. Izlazi pita šta je problem možel pomoć vidi auto leglo na stranu od ceste tako da je primjetno. Nemam zamjensku imam prazan set za poravak privremeni al nisam kao ni većeina to koristio u životu. Vadi lik gumu spremnu felga sve isti tip kao kod mene. Nudim čovjeku pare odma na licu mjesta kaže, lik sretna nova godina. Ostavi me u prašini i ode
Jebote nisam ni ime čuo od čovjeka
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zastita na hrvatski način.
Obzirom na ucestalost potresa i na lose stanje fabrike u kojoj radim... naredjeno nam je da imamo zastitne sljemove pri ruci.
Lakse to nego popraviti krov.
Srecom imam lijepu personaliziranu kacigu :D
IMG_20210107_122708.jpg
Edit: prvi radni dan u 2021 g.
Maskom protiv virusa, kacigom protiv potresa, plata mala, raditi se mora :D
 
Poslednja izmena: