Sto vas je danas usrecilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.02.2021
25
115
28
52
Danas sam čuo informaciju da se Siniša Vuco namjerava kandidirati za gradonačelnika Splita. U dječijoj emisiji objavljenoj prije dosta vremena na mislim HTV-u na pitanje koju je knjigu zadnje pročitao, odgovorio je da ne čita on to. On čita Texa Wilera. To je onako, realno.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
eto samo jedan neobican san...
sanjam kako idem kroz naselje i sretnem Balasevica,nastavljamo tako zajedno da se setamo,zezamo...u jednom trenutku ja mu govorim sta ce mu se desiti,da ga sutra vise nece biti,a on meni pusti to Sale sta ce biti sutra,sav onako radostan i nasmejan kao sto je uvek i bio,nego da mi gledamo danas i krece da mi peva Namcora,ja mu se pridruzujem i u jednom trenu se budim mokrog jastuka,ociju punih suza,ali sa neverovatnom srecom u srcu.....nikad realisticniji san nisam imao,svakog detalja se secam,neverovatan san...jako sam ga volio i san mi je dozvolio da ga ispratim sa radoscu...
eto za srecu je potrebno malo...
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098

kaze se doha :D

When Popaj (Dragan Nikolic) complains how Zuti (Bogdan Diklic) has stolen his watch, Pik (Bora Todorovic) says - "Onu tvoju Dohu?" (That Doha of yours). Corect name of the watch is Doxa, but X is read in cyrilic scrypt as H. Bora Todorovic got the idea for the joke few years before, while sitting in Kafana Komunalac - it was in fact saidt to him, while he was showing his Doxa watch.