Sto vas je danas usrecilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e super :lol:
posle jutrosnjeg nerviranja, dosao red i na terapiju;
sve mi nesto kao da je 5, 6h uvece :)
znam...
smotam ostatke jucerasnjeg skanka i nesto malo amnezije od subote sto se izmixalo u grinderu i izdimim, a sta drugo :D
i onda fles, super ovo predvece, pa jos resetovano, uskoro ce rucak, pa filmici, pa kupka, pa serije, pa duvka, pa klopa, pa... au sit, to nema :grrr:

::ludak::
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.042
15.543
358
Ne znam da li mogu reći usrećilo, ali mislim da mogu jer smo se toliko smejali.. Imamo mačka Pupija nekih 10 meseci i sad pre neki dan je nestao, nismo mislili da je već zreo za vijanje mačaka i nema ga 4 dana, kad se jutros pojavio, mi srećni tražili smo ga 4 dana okolo.. I u jednom momentu on se čisti i mi pogledamo malo dole da vidimo šta čisti, kad ono Pupi uopšte nije Pupi nego trenutno naparena ženska mačka, iliti Pupa.. Čudno je kad 10 meseci misliš da imaš mačka, a ispadne da je mačak ustvari mačka.. Ako će neko trebati mačiće nek se javi u inbox.. :))
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Slobodan dan.
Idem do trgovine, prolazim pored crkve - ispred mene cca 3m visine lovor višnja, grm. A unutra se ljubakaju dvoje srednjoškolaca.
Kako divno. :)
Opaze mene, okrenu se i krenu u smjeru škole, a kako sam došao bliže do grma, osjetim miris vutre.
Kažem u sebi - to ekipa, "mejk lav end smok gras, bat gou tu skul".

Od sreće sam doma zadimio ostatke Akića, ostalo još za 2-3 slabe frule. Divan dan.