Sto vas je danas usrecilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Analizom otpadnih voda je utvrđeno da je Zagreb trenutno prvi u Europi što se tiče konzumacije kanabisa tijekom tjedna, a nismo loši niti vikendom samo je Amsterdam ispred nas :D. Usporedili su 82 europska grada, bilo večeras na rtl direktu...evo mene je to baš usrećilo :D. A evo ima i članak o tome :)
::listomahanje::
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Također...napokon sam upoznao curu koja mi se sviđa u svakom pogledu, fizički i karakterno...a puši i vutru:ljubav::D:banana_rasta:
Nije dugo potrajalo...sve što je lijepo kratko traje :confused:. Ako ima koja curka na forumu da je željna pustolovina, pažnje i dobre vutre neka mi se slobodno javismiley9934.

Btw danas kad sam išao kupiti rizle na kiosk, ispred mene mali dečkić (klinac). Nisam vidio šta kupuje, dao je teti sve sitno što je imao a ova mu veli da fali još 8 kuna. Jadan prepipava sve džepove ali uzalud:(, rekoh teti...ma dajte pa dat ću ja tih 8 kuna :). Zahvalio mi se dvaput, al njegov osmijeh to je bilo neprocijenjivo:love2:.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Eto Badi, mora da otvorimo temu "Trazim partnera/partnericu"....Koji se trogiraju. ::listomahanje:: ::banjahanje::

Pohvale za kiosk, tu kod mene u konzum pod odmorom cesto dolaze djeca po neke zvakace itd, a mi taman gablec.I stvarno cesto se preracunaju,nemaju dosta, pa nas par to uvijek doplati. Mislim sitni iznosi,kuna dvije, ali znamo se i sa tetama na blagajnama - pa nam je to simpa.

A i volimo iz zezat da ce past razred radi matematike,pa.i zato. ::listomahanje::
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.040
15.539
358
Svako se sa ovim današnjim vremenom i životom uopšte nosi na svoj način, jedna sam od osoba koje prolaze svim tim putevima lakše uz smeh, ponekad je smeh izlaz, ponekad zamena za loše raspoloženje, a ponekad je dobar džoint, pa je smešno još smešnije, sa druge strane dok gledam ovog lika pomislim, Bože gde mi živimo, pa ovde ne da ima svega nego ima svega i svačega, kako god se osećali neće odmoći (valjda)..
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Au, pa ovo extra je 5 puta više nego to što si uzeo! :D Gde si to naručio? To im je neki Black Friday poklon ili šta je u pitanju?