Stoned Free - Complete guide to growing cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ako je to onaj film o vlasniku amsterdamskog coffe shopa gdje sve objasnjava o indoor uzgoju onda je sjajan i sve se vidi imam ga ja, ima 36mb
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
skinio sam file-ove, i mogu rec da je super, sve se fino objasni i puno lakse je shvatit neke fore kad to sve vidis, ta video skola je jako dobra za pocetnike/amatere kao sto sam i ja.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Kliknes na prvi link, pa kad ti se otvori strana skroluj stranu dole pa klikni na "Free" pa kad se otvori nova strana skroluj skroz dole i onda ce nesto da ti odbrojava. Kad to odbroji do 0, onda ce ti se pojaviti slika sa 3 slova. Prekucaj ta tri slova u polje koje se nalazi odmah pored i klikni na dugme sa desne strane tog polja za unos teksta.

Ovo ponovi za ostala dva fajla, ali tek posto zavrsis skidanje prethodnog.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Citaj sta pise ispod:
We are doing HEAVY maintenance until 1.1.2006 in order to provide you with much more speed and performance! Because of this, the bandwidth is very limited right now for free-users. Please enjoy the days, enjoy New Year's eve and have fun with your friends and family. If you REALLY need a file, you can try again later or just get a PREMIUM-Account. Please do NOT think that we are doing this upgrades to make you buy a premium-account. You will see a much faster RapidShare really soon, so please stay tuned and we wish you a happy new year!

Vidim ja, skinuces ti to sledece godine :p