Stoned Home S1E1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Varazdinec, vlaga ti je najvjerovatnije problem u boxu i koliko sam shvatio ukljucit ces ovlazivac a to bi ih moglo dokrajciti. ja ga nebi palio dok ne provjerim vlagu jer cini mi se da je imas previse.pozdrav
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
poanta svega ti je da sparis vent sa ct da odvlaci sto vise topline od lape da mozes sto blize doci biljkama s njom i da ti se negrije previse box a ujedno ti on sluzi kao ispuh iz boxa ...znaci moras imato jedan jaci ventilator samo da hladi lampu i nije lose imati svejedno jedan manji ( pc ili kucni vent ) koji ce ti piriti izmedu tvog ct i vrha biljke ...pogledaj malo ostale dnevnike uzgoja koji imaju slicnu postavu kao ti i sve ces skuziti ....:))))))...ako ne tu samo da pomognemo koliko mozemo ....daj koju slikicu nebudi skrtac ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pozdrav, dobrodosao...

Prvi savjet koji imam je, sredjuj taj prozor i svjetlo JUCER.... jer da sam ja sada pandur, otisao bi ravno na nasip, nasao te, i banuo ti s nalogom, u ovoj krasnoj drzavici bi te spremio na 3 godine u bajbukanu... Tako da, pravac negdje po sperplocu, rokaj je na prozor, zamracuj to druze, jer cisto sumnjam da pajkani ne citaju forum... sretno !


Drugo, pratim tvoj grow, bas me interesira ;)
 
20.03.2012
30
1
0
31
Ja neznam zak si uopce napisal ovo za nasip i totalno se slazem s orbitom. Napravil si budes sranje samo tak. Makar nisi jedini kaj se tice slika i opisa lokacije.

sretno dalje, savjet nemrem dat posto ih ja jos uvjek dobivam, al pratim te do kraja ! pozdrav "sused" :icon_smile: