Stoned Home S1E1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.03.2012
6
0
0
41
:banana:
Bok jebeki!
Evo ovak,
bez vate, bez papira, klijanja, puhanja, pjevanja, hrkanja i bez puno dodatnih govana piknul sam sa olofkom u čašicu zemlje rupu.
U rupu sam pobacal po 3-4 sjemenke koje sam prije toga odvojil zato jer je žbix bil dobar.
U jogurt čašu, 3 rupe, u svaku 3 sjemenke.
1. čaša M1 Bomb - od frenda na M i jedna jedina sjemenka u čaši
2. čaša Tiger Pike - podsjećaju sjemenke na štuketinu... ogromne sa žutim pjegama... 3-4 u 3 rupe u jogurtici
3. čaša Red Bud - mislim da znate o ćemu se radi....


Pustil sam par dana na prozoru dok nisam sve sredil...
Ne znam od kud da krenem...

OK za ventilatore, HPS filips 600W sa reflektorom, ispravljač i trafić koje sam dobil... Fali mi pol glave pa sam zavredil valjda...

Smestil sam ih ovak...
2012-03-17225605.jpg


ne puše ventić drito u njih, slika je za vas!!

Trafo i relej sam pokril sa izbušenom kutijom da ne hrđa đubre... buxa mi ima 2 izlaza... slika je slaba al ak koga zanima nek se javi...

2012-03-17225925.jpg






Žena mi za godišnjicu poklonila tajmer pa je na letvi to ovak... mislim da bi ovo i pavijan spojil...

2012-03-17230809.jpg





I da dobijem temperaturu koju celi FM preporuča odmah gore kod lampe je vent od kompa... ali... ne tera van zrak jer sam na lođi... tera zrak ravno u lampu!

2012-03-17230220.jpg





ZAKAJ se pitate?

E pa ZATO!!

2012-03-17230621.jpg


Ima tu još toga... nisam siguran još dal mogu živi link stavljati na FM ali eto ovak pa nek modusi isprave...
Dok mi ne dođe ovo: eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices svako drugo zalijevanje kapnem 3 kapi limunovog soka na pol litre...

NE GNOJIM DOK MI VI NE VELITE!!!!




Dok mi ne dojde ovo: eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices snalazim se ovak...

2012-03-17230901.jpg





A ono sa ručnicima naravno kaj nikom nije jasno... Ljudi, ručnik se posuši BGJ, pa treba namočiti hladnom vodom svakih 4-5 sati, a ulaz i izlaz ventilacije kombinirajte prema situaciji i gajbi...

2012-03-17230203.jpg




Zatvoreno to ovak izgleda... Sa 3 mesta imaju protok (bar sad dok je vani još zimski a 1 prozor je otvoren)... Na ostale sam nalepil tapete... Ružičaste jer ova lampa pegla i vidi se iz svemira...

2012-03-17230421.jpg



Držite mi palčeve da je bar jedna kuja...
Red Bud se čini ko da je...


Zemlja je Terra Magma iz B**Max-a --- 60kg 78kn prema vašim uputama... :D
Također, ne berem dok ne dođe ovo: http://
2012-03-17230444.jpg


Dok dojde alat se javim, novi sam na FM i ne očekujem baš ništ... ajde nešto možda... Ali bar sam prvo pročital, probal, pa se tek onda javil... Svaka konstrtruktivna je dobrodošla!!!!!!!!

A do onda i do slijedećeg javljanja ih čuvaju ova dva prek puta...

2012-03-17230444.jpg


POZDRAV I BISTRO DRUGARI!!!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Zatvoreno to ovak izgleda... Sa 3 mesta imaju protok (bar sad dok je vani još zimski a 1 prozor je otvoren)... Na ostale sam nalepil tapete... Ružičaste jer ova lampa pegla i vidi se iz svemira...

2012-03-17230421.jpg


BRATE NADAM SE DA GRIJEŠIM......ovo je prozor otvoren i prekriven sa ovime???? OMG

ako je....podhitno to zakrpaj sa nečime debelim i odradi jednu inspekciju vani, jer HPS probija kao da gledaš Egzorcista kod nekoga doma....
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Slićno sam i ja jednom imao al nije bio prozor nego balkonska vrata hehehe.Po govoru ovaj Ribić negdje iz mog kraja,peglaj bro...pratim
 
04.03.2012
6
0
0
41
Puf pant....:banana_rasta:

@SimasZg znam mešter... Odmah prvi dan sam lupil kontrolu i piči za neverovati... ovo su tapete na prozorima (dekorne haha) pa izvana izgleda ko zavjese... Ipak mislim da ako prošečeš malo Savskim potezom da me buš lako našel... hahaha Ak me najdeš samo fućni! ODMAH PLJUGA!!! Hvala na upozorenju, još nisam kartone stavil, a zbog temp. (600W je HPS) moram jedan prozor otvoren držati ali ovo kaj vidiš otvoreno nije prozor nego ulaz iz kuhinje. Prozor je malo odškrinuti a prek njega je plahta... Dosta je to sad dobro ali nije još to to... Morat ću za iduću turu zatvoriti to kak bog zapoveda i ventilaciju bolje izvesti... za sad se nedamo

Hvala svima na podršci i dobrim željama i žal mi je sad ko psu da nemam nove slike, ali sutra obećajem staviti imal sam neku gužvetinu...

Ova skroz levo je nabolje napredovala (u kutu je i ima najviše vlage, a ventilator ne puše u nju direktno). Pošto je najbrže napredovala sa njom bitku bijem da izvedem LST... kakav-takav obećal sam... vi već vjerovatno znate problematiku istog dok ja učim u hodu... srednja se bori ali je u banani. puše ventić drito u nju i tek sam danas stavil karton da ne puše drito u nju kad sam budala glupa i nisam se prije sjetil... SMOLA!

Ali je zato ova skroz desno ljepotica... stvarno krasna biljka... Imam dobar osjećaj u svezi glede nje ali neću previše za ju ne zacopram jer sam i sam teški moler...

Ma sad dok pišem o njima, mislim si... Jebo sutra... Idem ih sliknuti pa upload...

Od srca hvala na podršci i savjetima!!!!!

---------- Post added at 01:55 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

:b_jump: Evo me!

Ona leva... Muke po LST-u... :D Malo je sad pala jer je danas tretirana ali je tolko žilava da iskreno vjerujem da bude do jutra opet zrela i debela kak je bila do prije 3 vure... Ako me zajebe hitil budem ju na vatricu u bubanj od vešmašine, ručnik na glavu i naboksal se dok me ne prehiti... ;)

P4040159.jpg


P4040160.jpg


Pa ona na koju nisam baš dobro pazil... JBG... ali ja još ne dižem ruke od nje! Počela je zelene listove bacati i ak ju uspijemo spasiti milina... Ako ne ide i ona u bubanj... haahahahaha


P4040161.jpg


I evo mog ponosa i dike... Kao otac dvoje djece znam da ne možeš jedno voljeti više od drugog, ali ljudi moji dragi, pa kaj nije ovo nekaj prekrasno??? God damn!!! :thumb:


P4040162.jpg


P4040163.jpg


Evo i sestrica na kupu... Nadamo se, ne?? Tek tolko da dobijete dojam kolko su narasle... :)


P4040164.jpg


@Blade
Iz Varaždina sam inače... Ja se u svojoj zemlji ne bojim... ;)

Ovlaživač, ph tester i mikroskop još nisu stigli. Ali su zato hygrometar i 2 termometra tu... Pa sad ova nesanica dobro dođe da špricnem biljke... BMJ ova vlaga brzo padne skroz...
Sutra budem kartone postavil, ali više od toga me brine račun za struju... Moram frenda naručiti da dojde to brikati prije brojila jer mi je sve doma iovak ionak na struju... ali rešili budemo i to...

E sad,
kaj da radim sa gnojenjem? Kad, kaj i kolko?? Pošto tu ima dosta neslaganja pa dajte da čujem vas koji ste se prvi javili, a vas budem i slušal...

I da, znam da bi vi to bolje i da sam vjerovatno dosta gluposti napravil ali na greškama se uči. Ako se bude ko jako pametan radil i sipal mi uvrede steral ga budem u rodno mesto. hahahaha
Savjeti? Ideje? Kritike?

Samo pucajte!!!!

Hvala još jednom ekipa, svaka čast! Jebeno društvo tu!!! Samo nek ovo upali i vodim zainteresirane na :fishing: i home grown :smoke18: .... a ak ne upali uvijek nam ostaje bubanj od vešmašine, stolac i inhalacija... LMFAO
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Stari, sve 5, al ove lokacije su nebitne i nikome korisne, a jedino tebi mogu bit nekorisne zato rađe to ispravi dok je vrijeme ;)

I da, ova u sredini izgleda koda pati od nečeg drugog a ne od venta, sudeći po boji listova.....

A gnojenje, pa ono, nemoj prva 3 tjedna ništa dirat, a onda kreni lagano, obično se krene sa pola od preporučene doze za prvi put (ili čak trećina) da vidiš kako će odreagirat biljka....

:)

I da, ova skroz desno je stvarno ljepotica.... :thumb:
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Sve super samo guraj a gnoji tek kad budu imal 32 tjedna..:banana_rasta:

---------- Post added at 03:14 ---------- Previous post was at 03:13 ----------

sori 2 do 3 tjedna gnoji..
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mali savjet,,,,ako ih spricas ispod hps samo prije spavanja ..ja imam 400w i nespricam uopce jaka je to lapa lako se moze desiti da ti spali listove preko kapljica vode ..karton ti je nepotreban i neka puse u njih vent slobodno ..samo ne pre jako ..sto se vise drmaju jacat ce i stabljiku...koliko su ti veliki ti kaljevi ? ako su mali posto vidim da ih uzgajas u sobi znaci imas visine ja bih ih stavio u vece kaljeve recimo 15 ili 20 l..automacki rijesis problem gnojenja u vegi ...i bilo bi jaako pozeljno da zatvoris sve prilaze svijetlosti iz vana ...kao prvo NECE ti poceti cvijetati dok ima i mali izvor svjetlosti dok spavaju a za ovo me nedrzi za rijec... ali mislim da ces si i navuci hremica tako ..probaj improvizirati neki box okolo njih makar od neke velike kutije iskidaj ju pa stavi sa tri strane i mozda zeljepi onu foliju za aute protiv topline... da iskoristis tih 6oow kad ih vec imas da ti se nerasipa svijetlost po sobi ... nevidim lapu nigdje nadam se da imas CT sa pripadajucim ventom za tu lapu.. ako se mislis ovim hobyem baviti pogotovo s ovakom lapom jednostavno ga moras imati dolazi ljeto nemoj zaboraviti sahranit ce te toplina ....bez nekih osnovnih uvjeta druzenje ce nam se brzo svesti kraju a ako i dode do kraja neces izvuci 30% onoga sto bi mogao izvuci ....a struja ..mislim da mozes racunati oko 350kn prvi mjesec ako radi vecinu po noci i oko 250 kn slijedeca dva mjeseca....nemoj me drzati striktno za riijec..a sto je malenoj to pustim nekom pametnijem da ti kaze u tom segmentu uzgoja jos nisam dovoljno pametan pa necu baljezgati ....koliko racunam tvoje su sad oko 19 ak dana malo su mi male...evo ti jedan slika do mojih sa 19 dana na 400w pa si usporedi...sretno u nastavku :)

http://postimage.org/image/912d47mcl/
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja mislim da je premokra zemlja nisu bas neke al sve jedno trudi se bude nesto i da kao sto rekao smanji zalivanje
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
@StonedFisher

da mene kaj pitas ja bi to presadil tam negde oko aqua citija i bok.. dosal pogledati za 2-3 mj pocupal muske .. zalival dok je ljeti susa po 2 tj i to je to .. nebi se mucil s tim indorom ..
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
sretno, super biljoze, samo ako imaš mogućnosti sklepaj to malo bolje nekim šperkpločama i to je to je sad las vegas hahaha
 
04.03.2012
6
0
0
41
Dobro dečki, sve savjete slušam...
Srednja se oporavila, isto nisam siguran dal je vlaga zemlje bila u pitanju ili vent ali stvarno se digl!!! ;))
Trebam ovo zatvoriti, znam... Došla je sad neka oprema i treba samo jedan dan vremena uzeti i sve posložiti...

@Creative
Od kud da klepim ovu cijev (tubu) da mi tera toplinu van??? Ventilatore sam jake nabavil, a i tubu sklepam samo nisam znal kak ju postaviti... Koliko ispod lampe i sa koje strane?! Sad kad vidim fotku mi je dosta toga jasnije i moram znači iskemijati ovisno o tome kolko mjesta imam... Krasne biljke Creative, hvala puno!!

Pitanje ljudi,
stigel mi je ovlaživač... ovaj: eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices
jel moguće da je to 24V AC???
niš ne piše na govnetu... Ni kolko vode treba ni niš...
ja bum poludel...


Gledal budem prije fotkanja malo posložiti ovo da liči na nekaj, do onda hvala na savjetima!

HVALA SVIMA OD SRCA, SAMO TAK NASTAVITE!!!

khm khm ispravak posta... našel sam nekaj o ovom:

Specifications of the mist maker:
Input voltage: A/C 24V
Input electric current: >=650mA & 250ml/h
The best depth of water: 2.5~3.5cm above the ceramic
Dimension
Diameter: 1.77" (4.5cm)
Cable length : 52.1" (132.5cm)

E sad, ja bi trebal trafo za to, jel tak???