stoned vs. high

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo baš me zanima kakve trave volite.Meni su najdraže lude trave koje kak da slikovito opišem........jure...one od kojih puno ljudi bude paranoicno...od kojih zabrijem lude stvari,budem izvan sebe...Zatim one od kojih se smijem ko luđak.......cesto je to dvoje spojeno...
Nemam ja ništa ni protiv onih od kojih zakljucam(ako nije kljucanje=pospanost) ali ipak su mi draže drukcije.
Primjetio sam da malo ljudi preferira stoned feeling......ja obožavam i kljucat ali ako to ne ukljucuje pospanost kako je ipak uglavnom..malo te puca pa to prjedje u cistu pospanost e to stvarno ne volim.
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
Hm,sto se mene tice-s obzirom da preferiram da zavarim u nekoj home ili outdoor varijanti s poznatom ekipom,mislim da bolje prija taj high rad+ smejanje do besvesti + kenjanje kojekakvih gluposti
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
jao volim kad me puknu smijalice i gluposti neke kad ti je sve smiješno
i blaga paranoja


i got to get high or die
 
17.03.2008
31
0
0
37
ako sam vani volim da sam high i da se smijem ko lud, ako sam kod kuce volim prvo da se ismijem ko idiot pa onda stoned i blago potonem u san :)
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
pa ono...to je sve dio napusavanja...
al najbolje je kad se smijes a neznas zasto se smijes...to je najbolje u to nema sumnje...al ponekad je i dobro kad si kamen pa samo imas neke duboke i cudne misli...makar moram rec da mi je velik gust kad me joint potakne na neko totalno debilno razmisljanje...zapravo nije debilno al razmisljam o nekim sitnicama koje mi nebi pale na pamet kad sam normalan...i onda ako samo na 2-3 sekunde skrenem razmiljanje na nasto drugo onda to zaboravim...i tkao stalno...to je isto super :D :p
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
ja preferiram sative tj high to the sky.. to mi je najveci gušt kad se smijem ko kreten i nesmijem pogledat mali prst na vlastitoj ruci jer cu dobit muskulfiber trbušnjaka od smijeha
thats my favourite
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
b r a i n c h i p je napisao(la):
Kombinacija, najbolje iz oba svijeta, u omjeru 75% high.....

Hhehehhehe, malo skanky feelinga?....
btw: ja pored svoje terapije, bilo koju da zapalim.... ne pamtim kad sam se dobro ismijao... Mada najviše pušim kući (vani ne pamtim kad sam zapalio.... i ne volim na polju pušiti....) inače u zadnje vrijeme, sta god da pušim (ili mi tako naleti....) ali od svake vu, - High stoned feel.... i naravno sativu ne bih pušio pred veče, (kući, gledajući neki film...)

Opet kažem, sve ovo može biti zbog druge terapije koju pijem, pa onda bilo koja vu, imam stoned feel.... ne pamtim kad sam se dobro ismijao (ok, prije 10 godina...)

Zato ko što i Brain reče, ja najviše volim mix, i to omjeru 75% sat. :icon_lol: ali opet haj nadji "na ulici" ili negdje baš što hoćeš.... (nismo u amsterdamu :)) jedino ko uzgaja, taj može sebi "birati"....

pozz

P.S. Volim bilo koju, samo nek je ima :) ha hah ha ha