Strabizam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.04.2015
1
1
3
28
Pozdrav svima, imam strabizam(razrook sam) pomalo, znaci jedno oko mi malo ide u stranu. A sad na leto planiram da uradim operaciju kako bih estetski oci doveo u odgovarajuci polozaj. E sad zna li neko ovde na forumu koliko dugo ne bih trebao pusiti posle operacije? Jedini odgovor koji sam nasao bio je ovaj https://www.healthtap.com/user_ques...bismus-repair-surgery-adversely-affect-your-e , znaci oko 2 meseca, iskreno mislim da je to malo, ne bih rizikovao, ali ako neko zna nesto o ovome neka podeli to ovde. Inace dok pusim ugao mi postane malo veci, ali posle spavanja se sve vraca u normalu, mogu reci da pusim par godina, mada ne aktivno konstantno, i nema stetnih posledica, znaci oko je u istom polozaju kao i pre nego sto sam poceo da pusim. Jeste ovo pitanje za oftamologa ali glupo mi njega da pitam, njega cu pitati za alkohol i tako neke stvari. Ako neko nesto zna voleo bih da napise.

Hvala unapred
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nisam znao da pušenje vutre ima kakve veze sa očima i da može utjecati na to, al ajd drago mi je da sam saznao. I mene čeka blefaroplastika na jesen, a ak ću se morati ostaviti vutre radi toga bojim se da neće ići.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Oko se brzo oporavi, tebi neće dirat oko, nego samo ispraviti legu oku
u dupini od oka. Tako, da posle 3 sedmice možeš slobodno zapaliti pola frule.
Tad ćeš vidjeti, kako se oko ponaša. Samo opušteno.