Strah da zapalim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2018
0
7
3
Pre svega novi sam clan i imam neki problem pusio sam vutru nekoliko puta i poznati su mi efekti ali imao sam depresivni period nakon raskida dugogodishne vrske sada nakon godinu dana nemam nijedan simptom ni losih misla sredio sam svoj zivot posao trening novu ljubav itd ali i dalje strah da zapalim da ne bi se slucajno ti simptomi vratili . Shta vi mislite od tome ? Ili to samo ja tripujem ? P.s nisam koristio nikakvih tableta ili terapija samo sam radio na promenu mindseta i zivota vutru nisam koristio u toku tom perioda ali sad bi hteo ponovo da zapalim nisam pusio mnogo dva do tri puta mesecno a deshavalo se i manje .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and opa cupa
27.07.2018
0
7
3
Znam da mnogo stvari uticaju drushtvo okolina mindset itd ali mislim da odgovorno i pravilno sam koristio travu samo me interesovalo da nije neko drugi imao ovu situaciju dali se simptomi vratile citao sam da mozhe da bude okidac itd
 
27.07.2018
0
7
3
Jao brate omiljeni film gledao sa kevu zena se razbila od smeha btw to sam i planirao lagano i pomalo pa da vidim
 
27.07.2018
0
7
3
Ma ne za situaciju vec za simptome zanimao me dali neko imao slicnu situaciju da mu se neki simptome vrate il slicno