Strah i Tama - Lennon, Exodus Cheese / 250W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Joj, sram me reći, vratio se iz zagorja nakon tri dana, zalio ju prije toga s vodom, taman je sve popila, osusila se zemlja (ventic spojen na termostatu radi kad je lampa upaljena) i umjesto sjekire dohvatio sam hamper 4,5L i boost i bloom i root i zym i SuperVit :bocni:: :whato:::confused:
@form veli skidaj odmah dok jos nije sve popila i ispravno misli, tako da cu ju danas skratiti za cirka metar. Tja, skurena ovog puta od svjetla nije, foksici po celom telu, ambera nema, stara ko metuzalem.
No u svakom zlu ima nečeg dobrog, kolega @WEEDetix spasio mi bronhije svojom tinkturom, diham kroz joks, punim plućima, bez kašlja nakon dugo dugo vremena. :razvaljen:::puuuh:: :D , :razvaljen:::puuuh:::D:D
Tnx šaman! Evo mene u butigu.
Miljon dana brojimo, ha neznam, pa proslo je tolko.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Popije ona već za pola sata, bolje ju sad ostavi u mraku pa sutra ili u subotu skidaj, ostavi samo ventilaciju na jako da isušuje boks.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Još diše. Temp 32°,vjetrovito. Mrak sam testirao, jednom i 5 dana (bolje da je tih 5dana bila na suncu, nic od toga). Flusat bi bilo bolje no grane u boksu drže žice, teška je sama sebi. Pistile je ponovo izbacila, ovog puta znatno manje, starije su amber, trihomi skroz mliječni :), prozirni samo na donjim grancicama, ambera nema u trihomima.
Počeo sam brati od dozdo, zelenila po liscu jos ima (vidljivo pod dnevnim svjetlom), tegla preteska, nek pojede i popije zadnji obrok.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
@Sensi Star hehe ima i biti će dok je stuje u utičnici :rasta:, @hazeri, mali sam vrscic skinuo, nije dugo trajao, dva tri dana jos iz teglica za crne dane, a bit će i dopuna, ljeto dolazi, svrbi me automatik mazar a trebalo bi i panel testirati, hebote samo radim i radim smiley9934 čupaj, sadi, motaj! (120g. i zadovoljan)
Živijo 1. MAJ ®
@budalin to ti je kao kad fusdraster kratis da ne smeta u zavoju, onako se gasila. :joint:
@Raconja milina je ruke u cvijeće uroniti :p
@daveclarke tnx :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and budalin