Strah i Tama - Lennon, Exodus Cheese / 250W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
e ovo je ono pravo , ja bi vrhove vezao nekom striunom npr za pecanje da ti kasnije hedine ne popadaju ima da odrade vrhunski , sve 5 :thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@perikle strunom cu svakako vezati hedovinu od pol kile po grani. pol grane,pol kile :idea:
@budfield diy nema kraja,beskonacnost, diy je stvaranje,kreacija kreacije, izuzmemo li nagon produzenja vrste to je jedini zadatak. učinite nešto :rasta:stvori stvore.
@Himalaya Gold , volimo cuti pohvale i odobravaja sa svih strana, no kad to dojde od mentora,znalca, onda to daje vjetar u leđa i sve smo bolji, hvala frende.
 

Prilozi

  • IMG_20170119_225251.jpg
    IMG_20170119_225251.jpg
    156,4 KB · Pregleda: 85

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Vitamin D, ne mogu kupiti bez recepta pa više ne koristim, preskupo je drobiti tabletice uvoznih dodataka ishrani (to mozes kupiti bez recept) a doziranje, od 4-5kapi u dcl vode na pocetku do 14kapi u litru vode kad toliko narastu da ih zaljevam s litrom. Previse vitamina i listici se deformiraju, nakon prestanka davanja ili pauza sve dojde na svoje. Kad god sam koristio vit. D korijen se lijepo razvijao, jak, bijeli razgranati a prestajao bi dodavati kod treceg presadivanja u finalni pot. @ChunkyBuds. U jednom od dnevnika je link odmah na početku, skolsko eksperimentiranje, dobra stvar ako je jednostavno doci do vitamina d. Sretno
 
11.11.2016
27
18
3
@1310 Hvala za info. Ono malo sto sam nasao na netu kaze bas to, da utice na koren.Ali generalno, nalazim oprecne informacije o upotrebi bilo kog vitamina od strane biljaka.
@Stipe Zasto, ako ima za manje pare?Sada je dostupna gomila jevtinijih proizvoda na bazi amino kiselina (mislim da je to glavni sastojak SuperVit-a koji daje vitalnost i pomaze transport materija, a ne vitamini) a vitamine mogu sam da dodajem radi eksperimenta.
btw evo sastav super vita koga zanima :http://www.brewtek.ca/img/product/description/MSDS SuperVit AN 2012.pdf
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Sad koristim cijelu liniju Hesi proizvoda i kad god hoću jos poboljšati napravim sranje, sad sa glistnjakom. Odozdola žute a odozgo pecnute, sredina super.
Slozio bi se sa @Stipe - om, supstrat neki od preporucenih na forumu, prihrana isto tako i probat se suzdržati od dodatnog kemijanja, (dodavao sam i b kompleks i ispočetka dobro a onda opet nevalja)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
probat se suzdržati od dodatnog kemijanja
Uz sav taj hedonizam biljne prihrane i supstrata...ti ides gurat ljudske abcdef komplese i neke glistenjake u mega masivnim dozama :p
Znas sad za ubuduce

Zasto, ako ima za manje pare?
Nema

mislim da je to glavni sastojak SuperVit-a
krivo mislis, ili ne razumijes sto su vitamini, a sto aminokiseline.

Procitaj ponovo link koji si ti stavio ;) Kao sto sam rekao i kao sto pise, sastoji se od 15 razlicitih vitamina i 10 razlicitih aminokiselina.
Inace gljivice u zemlji proizvode vecinu tih vitamina i aminokiselina u idealnim uvjetima, pa sa npr. suprvitom pomognes biljci i zamjenjujes ulogu gljivica i vjerojatno nekih enzima.
....i koristis jednu kap na 4.5-5L :) di ces jeftinije od toga. 25 aktivnih sastojaka koji traju hrpu growova za 9€.

Sada je dostupna gomila jevtinijih proizvoda na bazi amino kiselina
Uvijek je bilo dostupno jeftinih gnijiva, samo je pitanje kako je i od cega je dobiven sastav tog gnojiva. od NPK makro do svih ostalih mikronutrijenata, vitamina, minerala, aminokiselina, enzima itd...ako uopce sadrze. O tome ovisi cijena.... manje vise.

Razlika izmedju gnojiva do gnojiva je velika, iako na papiru sve djeluje isto ili slicno.... ili se pitas zasto bi netko dao 100€ za gnojivo kad moze za 10€ :) I gnojivo ne moze biti na bazi aminokiselina. Aminokiseline mogu biti u sastavu gnojiva, ali nisu hrana.
Takodjer, visekomponentna gnojiva rade zajedno, zato i jesu visekomponentna i tesko je gledat jednu komponentu kao cjelinu.

sori 1310, brisemo poslje ako treba. Nedam da mi se pljuje po hesiju sa nekim bakinim receptima iz kvartovske ljekarne :D :D :D. Nema toga sto nije isprobano u ugoju cannabisa.... al uvijek ce bit ekipe kaj pisa u biljku, trpa natural wealth vitamine, ribu, banane i ostale kojekakve gluparije.
 
Poslednja izmena:
11.11.2016
27
18
3
Pa ne pljujem po Supervitu, to je prvi aditiv koji sam koristio i znam mu efekte, ali Supervit je oko 10 evra za 10 ml i sadrzi 10 aminokiselina u poredjenju sa npr. Fitofert Aminoflex kojeg ima u svakoj apoteci koji je 250ml za 5-6 evra i sadrzi 15 aminokiselina(ili jos koncentrisaniji Aminomax koji ima 30).Ili bilo koji drugi noviji proizvod koji ima bolji odnos cena-kolicina.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Gle, ovo nam je hobi i platiti ćemo više nego realno treba. Isprobavaj, nitko ne brani, vitamin D radi svoje a u kombinaciji sa SV listici su deformirani kao i kod prevelike doze samog vitamina.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Zelenko63

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Ja nisam uspeo da vidim na početku jesu li automatici ili ne, ali vidim da cvetaju baš onako kako cveta moja BB (nikla 18.11. - sad joj je 65. dan).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Dobro ide, to žutilo dole podšišaj... ali to znaš i sam. :)

U vezi glisnjaka, vitamina, aminokiselina... Glisnjak je super, samo ga ljudi stave pola mješavine pa im se biljčice sprže, a isto tako i sa vitaminom D. Ja na pot od 18l stavim dvije šake glisnjaka, a na pot od 12l jednu šaku zagrabim. Gnojiva isto stavljam malo - do pola doze Hesija svako drugo zaljevanje, osim ako su automatici pa puknem po potrebi i duplu dozu od preporučene.

Imam potrebu naglasit da izvučete glavu iz boxa i ne prčkate previše... Pustite ih koji dan na miru, imajte povjerenja u njih. Sad ću prestat spamat, moram popit kafu, srolat jutarnji i zavuć glavu u box. :D :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@Zlochika, foto fem su obje, Lennon ova gusca je hibrid sličan ww, za Egzodus ne znam, slicno cvatu. Imao sam jednom u boksu indiku, u nekom dnevniku je, ulicarka, ljepse cvijeta, manji ali debeli vrhovi, bijele kapice samo izlaze iz zelenila.
Pratim tvoje radove, već si na netu, do sad sam vidio tvoja dva posta i jedan @adrijev, diy grow paneli, među fotkama ste!
@grisnak, kasno je za kajanje, litru glistnjaka svakoj u 12L lonac :whato::. Još ovaj masakr, kad vidim kako @Minion pići, opet gorostasa, joj, joj. A prckanje, pa moras malo frizuru im popraviti.
A, da lampa (250w) je na sigurnih 40cm, miris je krenuo, Lenon prvi, smrdu još ne osjetim. Lolipop slijedi na Lenonu, zapravo ovo žuto ide dolje, grančice?