Strah od roditelja ili murije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja nikad nisam imao problema sa roditeljima ili murijom,mozda sam par puta bio ugrozen ali sam se uvjek izvukao.Svejedno pokusavam dok pusim reskirati sto manje.Nikad se ne bojim zbilja,mozda se ponekad malo zabrinem.Da stalno imam strah da ce me uhvatiti radje nebi pusio.Dosta ljudi je tu napisalo da su prestali ili puse u srahu od roditelja i/ili murije.
Punoljetni se ne moraju brinuti zbog roditelje ali se neki boje murije.

Evo nekoliko mojih savjeta za one u strahu od murije:

Petak je sigurniji od subote.Sto ranije pusite to bolje,to pogotovo vrijedi za vikend.
Nemojte motati ogromne jointe.Motajte cisto,tako ce vam trebati manje vremena da popusite.
Nemojte pusiti na popularnim okupljalistima,tamo cesto zadje policija.
Nosite onoliko koliko planirate popusiti,motajte kod kuce,naravno ako ste dobili prije izlaska.
Ako ste na nekom osamljenom mjesto gdje ljudi rjetko zalaze,mislim da je bolje stati,sjesti,leci ili sta vec gdje vam je okolina pregledna nego se sakriti negdje gdje vas svaki trenutak moze netko zaskociti.
Negdje u prirodi ili izvan grada ste prilicno sigurni.
Sto dalje od centra i ozloglasenih mjesta to bolje.

Savjeti za one koji su u strahu od roditelja:

Smislite objasnjenja za vase ponasanje ukoliko im se vas izgled i ponasnje nakon povratka kuci ucine sumnjivima.
Nakon pusenja ostavite si vremena da se vratite u normalu prije povratka kuci.
Koristite zvakace.
Prije povratka kuci sakrijte sve sto je sumnjivo u unutarnje djepove ili odmah po ulasku u kucu sakrijte negdje.
Ako se bojite da ce vam pronaci bong ili lulu odnesite kod nekoga da vam cuva.
Ako pusite u kuci najmanje mirisa dima ce ostati ako pusite u wc ili kupaonici,nema zavjesa,otvorite prozor da seprozraci i to je to.
Ako ste sami kod kuce ili sa curom ili frendovima stavite kljuc u bravu ako se netko prerano vrati.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni najbolje usred dana pljugat a i pretpostavljam da je puno sigurnije.
Uglavnom motam kodkuće iako mi kažu da mi to nije pametno jer se lakše riješit nesmotanog to sam negdje istreseš ako vidiš murjaka ili nešto dok đoje baš i nemoš sam tak neprimjetno bacit.
Što se tiče kuće neznam baš u wc-u ako imate mali prozor u wc-u kao ja nikako nebi ja tamo pušio jer se ne uvuče dim u ništa ali je mali prostor pa se jako osjeti najbolje u nekoj sobi gdje inače ljudi cigare puše i tam propuh napravit i mirisni štapići su vam zakon kad pljugate za sakrivanje mirisa
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Glupi su savjeti... Svatko se zna brinuti za sebe nitko nije toliko glup da mu savjet treba.. Ako netko želi furati sa sobom kesu trave i još kuriti usred nekog grada slobodno.. KAd padne tko mu je kriv kad je glup... Uostalom kurite kad nemate obaveze ili se ne morate nać s osobama s kojima to ne želite ( makar bili to vaši starci ). Najsigurnije je kuriti doma u svom stanu ili kod nekog frenda.. Ili na otoku negdje gdje nema nikoga.. Ili s ajzakom u svemiru ;)
 
18.10.2006
39
1
0
33
ja sam prvi put pao sad u subotu u beogradu na zeleznickoj stanici....
al se uopste nisam uplasio sta vise samo sam kuliro...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma gluposti...najbolje je puštiti SAMO KOD KUĆE..sa zaključanim vratima i kraj...vani gdje god da ste i koliko god da se pazite 80 posto da padnete.....samo ljepo kod kuće sa ekipom koju znate i kraj.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
nebih rekao 80%....
tu kod nas imaju jedni vrtovi....ima ih gro,puno visokih izraslina i ogromni su...u proteklih 1 godinu...tamo smo svaki dan...znali smo se derat da nas se cuje kilometrima...i nitko nikad nije doso..nikad....i to jos iamo nasu kucicu :))))
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Yami_Raziel je napisao(la):
nebih rekao 80%....
tu kod nas imaju jedni vrtovi....ima ih gro,puno visokih izraslina i ogromni su...u proteklih 1 godinu...tamo smo svaki dan...znali smo se derat da nas se cuje kilometrima...i nitko nikad nije doso..nikad....i to jos iamo nasu kucicu :))))

Za mac mjesta smo i mi mislili da su sigurni... Ali dopale kad-tad nekoj ekipi.

Doma ili na otvorenom da sve imas na oku...

Slijepe ulice, sumice i opcenito mjesta gdje mislis da te nitko ne vidi su najgora
 
31.12.2006
36
5
8
mene uvijek opere paranoja iz razloga što mislim da će me netko vidjeti...
i kaj si zabrijavam kak će sve skupa ispast...

.. želim se jebeno opustit ... a nikak nemogu.... :icon_frown:

i još , plus svega ak je vani hladno... onda se počnem trest i tak sve se upropasti u glavi mi je košmar, tresem se, paranoja.....

help? :b_lame:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ako te toliko strah pusiti vani nemoj.
A ako ne mozes kod kuce pokusaj naci mjesto na kojem ces se sigurno osjecati.
A ako ni to ne pomaze onda izvadi skoro sav duhan iz cigarete,0.5-1 cm duhana uz filter ostavi,izvuci filter i stavi koji koristis kad motas pljugu,napuni travom i to je to,nitko nece posumnjati da pusis travu.To sam jednom kad sam pusio na putu do skole,dugo treba da se tak napravi pa sam ostatak trave sto sam imo smoto jer ionako nigdje policajaca u 7h ujutro.