Strainovi sa najvecim prinosom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

power101station

Aktivan Član
27.04.2011
169
881
93
40
Bravo @0Marac0 1691963742215.jpg
Evo tipa ovo kaj sam sad imo u boxu od Belefa nema sanse da sam mogo bolje zgrowat al takva je biljka izduzi se i ima velike internodalne razmake ali zato je okrecena sa trihomima do maxa cak i grane su bijele.
Sve je u biti u genetici strejna i svjetla u boxu i kolko dugo drzis biljku u vege u to sam se uvjerio nakon ovog growa. Kolko para tolko muzike.

Gorilla Cokiees auto Fast Bud-310gr.kokos
orange sherbet auto fast bud-280gr-kokos..iako je sherbet trebao biti jaci od gorille,ali eto negdje sam zbrljao
a za one koji vole mali yield
banna Purple punch-70gr+-
Zkitllez auto FB do 100gr,al se uvijek moze baciti 20-30 grama ako je 100 nekome previse:razvaljen::moram se malo saliti hahah
Imas kakve slike od tih autosa , puno je to GR jel gud kvaliteta? Trazim neke jake autose ako je ovo jako i tako dobar yield ima to cu onda uzet.Netreba slike vidio sam u par postova kaj si objavio. :rasta: :rasta:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Gorilla cokiees pobjedjuje vec drugu godinu za redom...to je marihuana kolju svi volimo :)
Orange sherbet je kao lemon skunk,ali sa aromom naranće..cijeli stan mirise na naranče.
Jak prvi kick,a sljedecih par sati budes grogiran kao boksac poslije dobrog direkta.
To je ona marihuana koju rolas,a nisi niti prvu zavrsio....gorilla ne..gorillina pljuga ostaje u pepeljari do sutra.
edit
imam slike..nesta sam kacio u galeriju,ali ne previse.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.496
358
Ja bi se složio sa @Stipe om ,jer stvarno ima strainova i sve ovisi na što naletimo. Meni količina stvarno nije bitna,ali to je zato,jer imam više boxeva,prostora i vremena. Trim skupljam,ali ga nisam koristio za pušit,nego za ulje,mada večinu bacim!
ima preko 10 000 registriranih sorti trenutno na trzistu.... pa da od sveg tog ne dobijem sve u paketu... za 10-15€ po menki.... onda jbga
ovako ko ne zna ispada da moras birat izmedju velikog yielda i kvalitete... sto je totalno glupo i neistinito
Tu sam se ja krivo izrazio,pisao sam na brzaka. Ono što sam htio reći,da svaki veliki vrh ne mora nužno biti i dobar,dok kod istog straina,kad je prekrivena trihomima,po biljci se vidi,da je kvalitetna!
Imas kakve slike od tih autosa ,
On ti to ,ne mora pokazivat,to mi vjeruj!!
Ja sam još u fazi istraživanja i trebat če još dugo,da bi uzgajao na istom nivou!
Prvo je najbitniji grower,pa prostor+svjetlo (diktiraju količinu),a growerovo znanje uz bilo koje gnojivo sa odgovarajućim NPK,može dovesti biljke do kraja,sa svime!

Malo smo skrenuli s teme i oprostite,ako je do mene:)
Zato ide dnevnik,kupio sam Homelab IMG_20230814_132615.jpg 60×60×160 + HLG 100v2 i u njega samo jedna biljka sa duljom vegetacijom!
Jbga,stavim 2 Dark devila i oba prolijaju,isti dan:). i imam majku Zombie kush i več spremne klonove,tako da moram odlučit,a nekako mi se ne uzgajaju automati(udomio bi ih,kad bi bilo legalno:D)
Možda ih stavim van,jer bu još dugo toplo,budem vidio...
Ovaj 40×40×160 ne daje,da bi 4 mjeseca uzgajao,jednu biljku sa koje skinem 20g suhoga,moglo bi više,ali ne puno. Jednostavno nema puno mjesta za vegetirat 4 biljke kako treba!

I netko je negdje napisao,kako prije nije bilo toliko informacija,vezano za uzgoj,pa je i ekipa bila drugačija,to je isto točno,samo ta ekipa je još tu, več dali jako puno za dobrobit foruma,a i popusti volja za slikanjem i vođenjem dnevnika,s vremenom....pandemija je stvrila puno novih growera,koji su ušli u to nespremni,pa se i tu razvodnila ekipa!
 

Prilozi

  • 16920127737253616069400027886360.jpg
    16920127737253616069400027886360.jpg
    494,3 KB · Pregleda: 32

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.666
163
... green gelato auto (rqs) -suho 280g, vjerujem da je to dosta za automatika ali nije po mom ukusu (sativa dom) i nije mi to to , ok lijepa velika ali taste njet....za preko dana pljuca..
slury crasher (nor-cal genetics) velika snažna -prekrasni vrhovi -a za dimit odlična (bar meni)-indica:spliff:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker