Strainovi sa najvecim prinosom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.073
15.576
358
Meni je najveći yielder bio White widow od Bulk seeds. Svaki vrh, pretvorio se u ogromne budove, ali ne sve sjemenke. Jedna je mutirala, druga, povukla Sativin gen i isto bila čudna...
Royal gorilla IMG_20200106_102206.jpg od RQSa, isto daje puno, ali nema 28% thca ili to ne utječe ne high, nebi znao. IMG_20190707_201004.jpg
OG kush od Humbolt seeds, ide visoko, ali vrhovi tvrdi i kompaktni!
A, favorit kod mene, Somango od Soma seeds. Oni najdonji vrhovi, tvrdi ko kamen. Popcornova nema, jak high, a ja ne važem, tako da točnu gramažu, ne znam, ali po staklenkama, najviše skinuto, s jedne biljke!
Liberty haze od Barney's farm, IMG_20200114_141712.jpg isto među favoritima. Raste u duge grane i ogronme vrhove IMG_20191106_094109.jpg desno, iza...
Ja ne idem na količinu, tako da bi se, iz svakoga, moglo jos, izvući...
To je to, za sada, ako se sjetim, nadodam...
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Biras sorte tipa critical, skunk, white widow, cheese... Sve u svemu pise ti lepo prinos u opisu kad kupujes menke i eto... Kada gledam one stare fotke i ove danas pa nekad su bili hedovi ko saka...Ali zato jako svetlo i pot i dugi veg... I nema greske... Sve sto ima velike prinose ima dosta starih sorti u sebi.. Sve su to bome oni davno smislili hehe..
 
Poslednja izmena od urednika:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.073
15.576
358
Kada gledam one stare fotke i ove danas pa nekad su bili hedovi ko saka
Imao sam takvih jako puno i večina je flufasta i prozračna. To što na slici bude ogroman vrh,ne znači da valja!
Ameri to zovu,"nepotrebna bio masa",a kod nas je bitno,da se dobije što više!
Čisto,da ti pokažem...
IMG_20230412_124106.jpg dva Dark devil auto,ljevi ima ogromne,tvrde vrhove,zapalio sam dvije pljuge i poklonio frendu ostatak, toliko je dobra.... IMG_20230412_124118.jpg IMG_20230414_131347.jpg IMG_20230418_162508.jpg
Isti strain,hrana,box,sve,samo nema toliko bio mase i svaka pljuga me zavalja!
Zašto ova nije debelih vrhova??
IMG_20230416_152000.jpg . 3 puta je bolji dim!
IMG_20230416_200812.jpg
Ne znam zašto mislite,da su debeli vrhovi bolji!,kad je sve u trihomima(ono što puca)?
Prije su biljke bile izložene večim temperaturama,drugačijim svjetlom i sl.vjerojatno je tu nešto,a to što neko gleda po slikama,prvo staviš svoje,pa onda komentiraš!
Prije je bila puno kvalitetnija ekipa na forumu,pa eto ..
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Sve to dobro izgleda... Ako neko želi debele vrhove i prinos .. neka kupi šta želi njegov izbor možda se njemu dopada .. Ja nigdje nisam naglasio da je bolje imati velike vrhove i puno gramaze.
To je naziv ove objave. Meni je bolje kvalitet dima i ukus.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.073
15.576
358
Ovo gore su isti strainovi iz istog paketa!
Nisam tebi osobno pisao,sorry što je tako ispalo. Za velike vrhove,da bi bili popunjeni,treba više vremena. Ovo je ostalo od debele 16919304651131624330193690149987.jpg ja to ne mogu pušit,jer i klorofila ostane,kad je toliko bio mase. High je osrednji,ali opet bolji od nekih kupovnih sa ceste!
Sorry,pišem opčenito,nema veze s tobom...ti si govorio za neko drugo vrijeme!
Ja slabo uzgajam automate,ali u prosjeku 50% ih je kidalo,50% je bila bimba!
Sad sam naručio Banana purple punch(na Hempatiji 100% popust) od fast buds i tu očekujem dobru travu. Čak kupujem box za jednog automata,jer su moji veliki i bezveze trošim struju za pola pun box!
Živio stari i sve najbolje :thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
a o cemu vi raspravljate uopce..o strainovima koji daju "dovoljno" ili o growerima kojima je to bitno !!??
Svima je bitno !!
Zasto marihuana mora biti jedina kultura kod koje yield nije bitan..bitan je kako nije bitan ??
Trim se cuva ako je dobar haha,a yield nije bitan...ma daj
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Možda je davno imalo smisla biti na forumu i ljepše kada je bilo veoma malo toga po internetu. Sada ima bezbroj informacija o svemu i lako je sve pronaći. Danas su auto sorte dosta bolje nego ranije kada je ovaj forum počeo. Ima mnogo više opcija i izbora.
Svako po svome gleda i ako ja želim da imam baš puno i biram onu što daje 650g po kvadratu ima super cijenu ali nema neku aromu. Zato ima i nekih koje imaju vanzemaljsku aromu kojecega ali daju 350g po kvadratu a nekome to bude malo. Iako 350 suvo vjerujem da nikom nije malo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.510
233
Dalmacija
Mozda jedino ja, ali definitivno potpisujem manji urod al da je kvaliteta na razini. :) proslo ljeto isti Kush na Hesiju nema apsolutno nikakve veze s prvim ovogodisnjim koji sam skinuo i to 3 tjedna prije. Ovo sad, smatram da je do soila, kida proslogodisnji kush uzduz i poprjeko :) a tek ovo sta dolazi..u zivotu nesto slicno vidio ni pomirisao nisam.. :) al to sam samo ja ;)
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Ako bi veći prinos samo photo I dosta veg i treninga i to mu je to eto. Ne može baš ni puno grama bez muke da se napravi. A za out samo Kalifornija hahahah ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
i biram onu što daje 650g po kvadratu ima super cijenu ali nema neku aromu. Zato ima i nekih koje imaju vanzemaljsku aromu kojecega ali daju 350g po kvadratu a nekome to bude malo. Iako 350 suvo vjerujem da nikom nije malo
pa nije bas da je iskljucivo ako sorta daje puno da joj je miris los... ili thc nizak. ima cijela hrpetina sorti koje imaju ogroman yield, visok % thc-a, zasecerena cijela.... i odlican miris/okus.
... nabrojim barem 20-30 sorti iz rukava sad koje imaju apsolutno sve u paketu. jer ako nemaju onda to ni ne sadim vise.
ima preko 10 000 registriranih sorti trenutno na trzistu.... pa da od sveg tog ne dobijem sve u paketu... za 10-15€ po menki.... onda jbga
ovako ko ne zna ispada da moras birat izmedju velikog yielda i kvalitete... sto je totalno glupo i neistinito
Iako 350 suvo vjerujem da nikom nije malo
ispod kolko wata leda? ispod 150w? je puno. ispod 465.... jako malo.... motaj kablove... nes ne valja... da je ne znam kakva sorta.

proslo ljeto isti Kush na Hesiju
uvijek je hesi kriv :D ko da je solna kiselina


ali definitivno potpisujem manji urod al da je kvaliteta na razini.
nemoj to potpisivat. gore neg jamac za kredit.
ak je sve ok moras imat i jedno i drugo..... i trece... da biljke izgledaju super zdravo u svakom periodu zivota..... da ne ispada da hejtam nesto.... necu ulazit sad...

od 100+ sorti koje sam izgrowao.... mozda 10 nisu bile nesto specijalno "kvalitetne".... kojih se mogu sjetit da su lose
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Interesantno je da je ova objava inspirisana Critical-om da ne daje ispod 200g po biljci.
A to je stara dobra skunk mašina ::listomahanje::
Bilo kako bilo da čujemo kakva iskustva imate sa Critical sortom ?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Critical+, critical 2.0, critical kush, peyote critical. Dinafem i barney od ovog navedenog i sve su top yielderi
...crit2.0 je imo neke probleme u genetici pa nije uvijek bio isti.

Imao sam i neke druge critical genetike koje nisu bf i dnfm i takodjer rekorderi u yieldu.


Critical-om da ne daje ispod 200g po biljci
Koji critical i ispod kolko wata i sa kolko biljaka u kojem prostoru. Ovako 50 ili 500g po biljci ne znaci nista.

Al ovako po iskustvu... 465w zeus, 4 komada na 120120 prostoru...ide i oko 250 po biljci. Crit1,2,kush... svejedno
..600w zeus, preko 300. I 350 ako je sve savrseno.... sa 4 komada po segmentu
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.510
233
Dalmacija
@Stipe ne zelim da ispadne da hejtam ijednu liniju gnjojiva. Znam da sve odrade posao kako treba. Sto puta sam vec rekao da zalim za tim sto nemam vase iskustvo pa da mogu dodat tezinu svojim rijecima, ja samo mogu reci sto vidim na svojoj kozi u ove nepune dvije godine sto uzgajan i pusim brendiranu vutru. A to sto vidim ima razliku. Ima i moj proslogodisnji kush naspram sad ovog, ima i Bizzov ak47 gajen na AN liniji a i jedan Nycd uzgajan na hesiju iako taj ne uzimam u obzir kao usporedbu jer je kolega pocetnik i bez potpore foruma, samo hesijeva tablica. I sve je to vrhunska vutra, ni prosjecna ni onako nego jebena i jako fina i ukusna. Ali ja sam eto igrom slucaja upao u ovu organik pricu i nemogu rec da ne vidim razliku kad mi pod nos dodje nesta sta nije iz soila. Mozda mi samo pase..neznam..
A ovo sto kazem da potpisujem manji urod, to sam mislio samo u smislu jer kazu da na ovaj nacin u soilu imas kao 10-maks20% manji urod. I to mi se pokazuje tocno, iako cemo vidjet sad kad zavrsim grow, s hesijem i critical kushom auto sam imao skoro 900grama iz prvog growa. Sad cemo vidjet al nece bit toliko ni blizu. I skroz sam ok s tim. Na to sam mislio.
Mozda glupa usporedba a mozda nije, uzmi body bildere iz 60ih i 70ih i kako su izgledali. Rekao bi da je tu genetika uz prehranu i trening dala maks. A gle ih danas, nabrekli kao da ce eksplodirat. Napucani suplementima koji nadjebu genetiku na 130% barem. Mozda mi pogled nije ispravan al gledam i vutru mozda tako. A bilo tko tko uzgaja svoju vutru i pusi svoju vutru ima moje maksimalno postovanje, ne zelim da itko shvati krivo kao da imam nesta protiv hesija ili an ili iceg i ikog drugog. Ali sta vidim i u sta se uvjerim svojim organoleptickim osjetilima, to jednostavno moram reci. :) na kraju krajeva, bacite diesel u soil pa vidite sami :)
:respect:
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
@Alien OG
Ako si živ i ako si dobro trepni :banana_rasta:
Koji su uslovi bili za 200g po biljci sa Critical
Vidim da ste se raspricali od strainova do nutrijenata :D
Imao sam rqs Critical biljozu koja je dala oko 200g, 50x50cm2 je imala prostora. Imao sam par biljki blizu 200g, 180 i tako. Critical je strain koji ima dobar yield i volim ga growat, jer je dobar kvalitet i kvantitet. Osim critical, tu je i critical kush, sweet zz, green gelato, itd. To su sve high yield sorte koje sam growao.
A sto se tice uslova, ne znam sta bi rekao. Das joj da jede i da pije, malo ju otrimas i nadas se najboljem :D
Evo zadnji grow, kvaliteta i kvantiteta 5+

https://www.vutra.org/threads/welco...o-mars-hydro-ts1000-x3-450w.21449/post-768435
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Gorilla Cokiees auto Fast Bud-310gr.kokos..mislim da je mogla i vise
orange sherbet auto fast bud-280gr-kokos..iako je sherbet trebao biti jaci od gorille,ali eto negdje sam zbrljao
a za one koji vole mali yield
banna Purple punch-70gr+-..imao sam jedan feno koji je bio iznad 100,ali je zanemariv
Zkitllez auto FB do 100gr,al se uvijek moze baciti 20-30 grama ako je 100 nekome previse:razvaljen::moram se malo saliti hahah
 
Poslednja izmena: