Strains

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.03.2017
0
0
1
28
Cao ljudi,
Novi sam pa reko malo da popricamo .Procitajte ovo,da vidite kako je kod mene. Ne uzgajam niti planiram jer nemam vremena,prostora,para ili zivaca za taj zahtjevni proces. Jedina stvar koja me nervira u drzavama gdje vutra nije legalizovana jeste ogromni nedostatak izbora vrste trave. Znamo svi da su tu sative indice i hibrid ali kad dodjes kod lika kod koga kupujes vutru nece te nikad pitati sto ces? Vec je to samo vutra. Mozda nekad uzme nesto posebno i kaze ti da je "ubica" ali se to ne moze porediti sa americkim tako zvanim prodavnicama gdje ti je izbor jednak kao izbor sokova u supermarketu. To je jedina stvar koja me jos uvijek nervira kod naseg regiona. Svaki dan iscekujem tu legalizaciju da izaberem sto cu da pusim danas jer ni jedan dan nije isti i mozda ce mi se sjutra pusiti neka druga vrsta. Tako vam je kod mene. Stvarno ne znam kako je negdje drugo zato sam i zapoceo temu. I jedno pitanje samo koju bi strain najvise voljeli da ispusite? Kod mene je to OG kush ✌
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Frend svatko je razbijao glavu upravo tim sto ti govoris dok nije poceo sam growati,a ti likovi su tu uvijek bili samo zbog zarade,boli njih kibla jel to sativa indica hibrid ili nesto sedmo bitno da se proda,u jako extremnim slucajevima neko od takvih razumije jedva kap u moru informacija o ovoj biljci,a misle da su popili svu pamet svijeta :lol:
I ja slinim na kalifornijske Dispensaries naravno ljudi se rugaju,ako vec cekas legalizaciju mogu ti rec da ces se nacekati i da se ne uzdas puno u to,neznam koliko godina imas,ali uvijek mozes skupiti neku kintu i otici u Amsterdam koji dan nauzivati se ako ti je do izbora strainova toliko stalo :)
Ono sto sam do sad zelio ispusiti sam izgrowao a jos ih je puno na listi cekanja ,sativa-dominant strainovi u mom slucaju ;)
Dobrodosao na forum :thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Eto kod nas malo drugacije.Nesto uzgojimo za sebe,ne brinem glavu oko nadobudnih dilera i imam mir unutar svoje porodice,prijatelja..Sve u svemu,gledajuci sada iz ovog kuta..ma dobro je:)
Dobrodosao na :vutra:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
A zamisli da ima celu paletu sa uzorcima koje deli besplatno
- ili katalog s mirisima ko Avon .... hahahhaha ,

oš ovu oš onu i tako jedno trista puta trista uzoraka freeeeeeeee :D:D:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.