Stranka Hašišara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Treba li raspravljati na ovu temu ili ne i krši li se točka 10. pravilnika vutra.org-a ovom raspravo

  • Tema je suviše neozbiljna i smatram da ju treba zatvoriti jer krši pravilnik.

    Votes: 13 41,9%
  • Tema ima potencijal i treba nastaviti raspravu jer ne krši pravilnik.

    Votes: 18 58,1%

  • Total voters
    31

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Poenta je sto ima tona ovakhih tema i trebalo bi sve rasprave ovog tipa voditi u u jednoj temi. Mozda je greska nas samih sto nismo pokrenuli zvanicnu temu tog tipa.

Posavjetovat cu se sa moderatorima pa da pokrenemo i tu temu. Kad se to desi zakljucat cemo ostale.
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
pa stranka zelena lista (zeleni svijet udruga) je stranka hašišara koje se osnovala prije mjesec dana u hr... i moći će se glasat za nju...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
boli me ufo je napisao(la):
pa stranka zelena lista (zeleni svijet udruga) je stranka hašišara koje se osnovala prije mjesec dana u hr... i moći će se glasat za nju...

Hrvatska Zelena Zajednica (HZZ) stranka koja tek ovaj mjesec počinje sa sređivanjem papirologije da bi dobila status stranke u HR. Moćne udruge zelenih stoje iza njih, imaju dobar program i ciljeve, al pretpostavlja se da će se pojaviti na stranačkim izborima tek 2015 ili 2016 godine, a dotle kuda koji mili moji. Imaju oni mnogo plemenitije interese nego neko "hašišarstvo", prouči malo njihov program.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Zeleni svijet osniva stranku a svakakve gluposti su pisali a mozda jos pisu na fak buku...smijurija su mi samo takva...
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Neozbiljni su ti iz zelenog svijeta, seruckaju o nekakvom znanstvenom pristupu, a izjave ko da im piše neki isfrustrirani pubertetlija. No ima i ok stvari. Evo primjer zabranjenih krastavci :)
awGVyFv.png


sad neznam krši li slika pravilnik, nije da je u svrhu promocije, više smijeha
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Ajmo sad malo kenjat po njima, a ne da im možda netko tko misli da ima bolji pristup i ideje pomogne.
Nego, mene puno više zabrinjava Optužni prijedlog zbog izražavanja javnog mišljenja na FB(pogledajte)!!!Za to ne bi valjda trebalo biti ni pravnik da se pobije , ali sigurno je jako, jako, jako neugodno...anbelivibl

Edit: ma zapravo, fakat nisu baš naprisebniji , sad sam pogledala njihove objave, ali svejedno bi ih možda neko ko ima FB trebao upozoriti što rade, jer vjerojatno nisiu ni svjesni
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Mislim da ne treba pocinjati kao stranka-partija,vec kao NVO koja bi prvo sakupljala ljude koji su ZA,edukovala ljude koji su neupuceni i koji ne znaju o ljekovitim dejstvima marihuane,pokusala promjeniti misljenje onih koji su PROTIV.
Kao prvo za citav proces potreban je pravnik koji dobro poznaje zakon.
Pravljenje odredjenog dokumentarnog programa,reklama,spotova u cilju edukacije o,kako pozitivnim,tako i negativnim posljedicama legalizacije.
Nisam cuo za tu "zelenu stranku" iz HR,ali eo sada cu malo proguglat da vidimo sta to oni nude i kakav plan promoviraju javnosti.
Sto se tice legalizacije na nivou BiH,tesko da moze biti ista od toga,jer smo mi zaostali kao neke africke drzave,pa mozda cak i vise.Borimo se za osnovno ljudsko pravo-pravo na JMBG.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lulamira
25.05.2013
21
3
3
29
SoStoned je napisao(la):
Mislim da ne treba pocinjati kao stranka-partija,vec kao NVO koja bi prvo sakupljala ljude koji su ZA,edukovala ljude koji su neupuceni i koji ne znaju o ljekovitim dejstvima marihuane,pokusala promjeniti misljenje onih koji su PROTIV.
Kao prvo za citav proces potreban je pravnik koji dobro poznaje zakon.
Pravljenje odredjenog dokumentarnog programa,reklama,spotova u cilju edukacije o,kako pozitivnim,tako i negativnim posljedicama legalizacije.
Nisam cuo za tu "zelenu stranku" iz HR,ali eo sada cu malo proguglat da vidimo sta to oni nude i kakav plan promoviraju javnosti.
Sto se tice legalizacije na nivou BiH,tesko da moze biti ista od toga,jer smo mi zaostali kao neke africke drzave,pa mozda cak i vise.Borimo se za osnovno ljudsko pravo-pravo na JMBG.
Daj ba avanturista nemoj pametovat, nego treba se produzit :D
 
07.03.2015
5
6
3
49
20.10.2012. registrovao sam udruženje građana "Nova Kultura" pokret za dekriminalizaciju marihuane i počeo sa prikupljanjem članstva. Za manje od 6 meseci sam prikupio oko 1600 članova koji su potpisali pristupnice. Još otprilike toliko su mi rekli nemoj da da se potpisujem za to ja ću da glasam za tebe. To je oko 3200 glasova na lokalu. (na poslednjim lokalnim izborima u Pancevu stranka koja je dobila 1900 glasova 1ma 5 poslanika u lokalnom parlamentu. ) i spremaosam se izaći na lokalne izbore sa ciljem poceti priču na lokalu a onda proširiti na celu Srbiju................. e onda kad je neko video i sabrao dva+dva onda su me uhapsili držali u pritvoru mesec dana i natovarili mi na ledja organizovani kriminal i pretnje da cu ako nastasvim sa svojim radom da me pojede mrak i bla bla bla i tu sam povukao ručnu jer sam se jedva izvukao i koštalo me ko svetog petra kajgana.......... I poenta cele priče je ne ide se golom guzicom kroz trnje. Prvo treba LOVA pa onda je sve lakse džaba dobra ideja džaba sve kad ne možeš da platiš kolko šta košta i to je to. Ako ima neki ozbiljan sponzor spreman sam nastaviti sa radom, rezultati su merljivi!