STRAST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.12.2006
36
5
8
STranka RAdikalnih STudenata

Stranka Alkoholièara

Stranka bla bla.... PRIJEDLOZI !?!?

ili slièno.

uglavnom. uskoro æe izbori.

treba nam 10.000 potpisa. svatko tko potpiše, postane èlan stranke. organizirat æemo se veæ nekako. kao alkoholièari možemo proæ. a imamo "plan Z" u rukavu. npr. "projekt alkonoblja" :D

...popalit æemo od štandove sa placa...i skupljat potpise na kljuènim mjestima po svim gradovima diljem zemlje. NARAVNO.

obecat cemo svakom alkosu dovoljno alkohola i krov nad glavom.

svakom stundentu i punoljetnom srednjoškolcu više moguænosti, izleta, škola u prirodi, srezat æemo program.

MAKNIMO DEDEKE I STARE PRDONJE SA VLASTI.
SJEBIMO PENZIONERE I KONZERVATIVCE.

jednom po dolasku na vlast, ako imamo natpoloviènu veæinu, donosimo zakone kak nam se sprdne, boli nas ***** 4 godine. raj. ja bih kao prvo smanjio dob potrebnu za glasovanje na recimo 14 godina. tak da svaki srednjoškolac može u buduæe glasat za nas.

uvedemo diktaturu samo tak. :) ...daj jebote, gle kolko je studenata. samo ih treba potaknut na glasovanje. ... AJMO AJMO !!!!!

doæi æemo "otpozadi" !!! samo trebamo dobro obeæat, boli nas ***** za inozemni dug.

a sad ono pravo!!

jer imamo i za to rjesenje. turizam koji ukljucuje travu, ... saðenje, prodavanje, pušenje, konzumiranje u svakakvim oblicima. porezi. bla bla. svi æe iæ ovamo, zajebat æe amsterdam.... postat æemo turistièka atrakcija.... za nekoliko godina otplatimo dug, povecamo prokleti standard.... živimo u blagostanju, .... pas mater, sve cvijeta.

javlja se problem: "napljuganost" naroda.

sad jedino je to barijera za preskoèit. ima tko kakvu ideju?

hvala. prijedlozi !!
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Sve je to lijepo i fino i ja sam za legalizaciju, sto je u ovakvoj konzervativnoj zemlji(hrvatska,nevjerujem da je bilo di u ex-yu bolje:) gotovo nemoguce bar u iducih nekoliko desetljeca, al nadam se barem dekriminalizaciji...Znaci kada nas ulove neka to bude jedan prekrsaj, a ne kazneneo djelo...
Al kolega ako budemo tvoju politiku terali bez uvrijede drzava nema sanse da opstane jos koje desteljece:)
tolko od mene...
 
31.12.2006
36
5
8
evo, jos uvijek u obilju opijuma u meni, al ipak vidim nešto bolje sad...

shvatit æu kao odgovor na ovaj topic -
- podforum legalizacija offline

ok.

samo da se jos malo otrijeznim. i eto mene u akciji.

hvala. :banana_smorena: