Strawberry Amnesia @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
hvala svima na pohvalama :)
@Himalaya Gold ne znam zasto tamo drzim, nisam uopce razmisljala o tome. :) bilo mi je zgodno tamo stavit kad je muz napravio box i od tad tamo stoje. nije preporucljivo?
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 113. dan / 16. tjedan od sjemenke / 10. tjedan FLOWER

I zadnji put update dok je ziva. Wooohooo!!

Nije dobila nikakvu hranu vec 10+ dana; i kao sto se vidi, pojela se :)

Trihomi su dobre boje, svi mutni sa nekoliko broncanih; te ce kroz dan dva tri pod noz.

Pala je i degustacija, prilicno sam zadovoljna efektom, dok sam pomalo razocarana okusom. Naivno sam ocekivala dim roze boje s okusom jagode :p... međutim; nema nikakve jagode; smrdi ko najzesca skanjara i to jako za popizdit. Stavim u kutijicu, koju stavim u jos jednu vecu kutiju i dodem na metar od toga i osjetim kak šnjofa.... Al evo, kad sam zapalila prvu raketicu oribala sam kupaonicu sanitarom od plafona do poda. To je bilo jos prosli tjedan. Jucer sam opet zapalila uz kavu ujutro i nakon toga propjesacila sve super markete u okolici zgrade; skuhala rucak i nakon toga svega zaspala ko klada...al mislim da spavanje ima veze sa mamurlukom od noci prije... Uglavnom radi :D...Za okus cemo jos pricekat da se bolje skjura, pa javim ak se pojavi kakva jagoda. Al cisto sumnjam.

Ovo prvo su dva testera koja sam zdimila. bas su kjut :)

IMG_5439 (Large).JPG IMG_5442 (Large).JPG IMG_5444 (Large).JPG IMG_5445 (Large).JPG IMG_5446 (Large).JPG IMG_5448 (Large).JPG IMG_5450 (Large).JPG
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
imale su pomoc cfl, nikad necemo znat dal bi bila ovakva bez toga.

@Stipe jel mi to sad hitno cupkat? to sam mislila sve uredit kad ju muz prepili :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Update - 120. Dan – The end

Evo nas u zadnjoj nedelji ovog dnevnika. Pripremila sam malo vise toga, nadam se da cu uspjeti smisleno to posloziti s obzirom da sam se vec napljugala ko tele. Od nove vutre naravno!!! :D

Idemo redom, prvo jos malo slika dok je bila ziva. Skinula sam fan lisce koliko sam mogla prije nego sto je preminula.

IMG_5463 (Large).JPG IMG_5464 (Large).JPG

Ovo tu – muz pili, ja vicem TIMBEEEEeeee.... :)

IMG_5466 (Large).JPG


Prvo je malo visila ovako cijela jer mi se nije dalo trimat dok je skroz mokro, ljepljivo je za popizdit.

IMG_5467 (Large).JPG IMG_5468 (Large).JPG

IMG_5469 (Large).JPG

Korjen

IMG_5472 (Large).JPG


Trimanje – ova loptica je sav trim.

IMG_5473 (Large).JPG IMG_5475 (Large).JPG IMG_5483 (Large).JPG



Susenje – iskoristili smo onu mrezu – kaze muz najboljih 20 kuna potrosenih za grow opremu...

Pogledajte prilog 53257 IMG_5479 (Large).JPG IMG_5481 (Large).JPG


My precious! :D

IMG_5485 (Large).JPG IMG_5486 (Large).JPG IMG_5487 (Large).JPG IMG_5488 (Large).JPG IMG_5489 (Large).JPG



Sta reci osim da sam prezadovoljna i presretna sa ovim cijelim growom. Jako mi je drago sto imam iskustvo sa samo jednom biljkom u pinkiju, ali da cu to sad odmah ici ponavljat na sljedecem growu – necu. Vegetacija od 6 tjedana je fakat dugo; imam strpljenja i sve, ali nije bas da bi svaki put tako. Isto druga stvar, unutar tih 6-7 tjedana sa biljkom ima posla svaki svaki dan. Ako i nemas svaki dan nesto za radit, obavezno moras bit doma u vrijeme kad ti se pali svjetlo da vidis jer nedaj boze neka grana otisla previsoko, jel moras nesto pritegnut itd. Pred kraj, ova tegla je bila premala i isto moras bit stand by svaku vecer jer popije vode kolko vidi. Po meni treba mi 30l tegla za ovakav grow.

Tako da sve u svemu, zakljucak je da mi je lakse kad su dvije :) Iako ponavljam, prezadovoljna sam sto sam uspjela uzgojit ovu krasoticu.

Top svega mi je efekt. Totalno euforicno, poletno, pozitivno – ma kao da su mene pitali kako da sloze strain :). Okus, kao sto sam vec spomenula, smolast i previse prerano pusim da bi mogla komentirat ista osim ----> da nema jagodeee!!! :) Ali i bez toga, strain je za svaku preporuku.

Za kraj, hvala svima najvise koji ste pratili, lajkali i komentirali. Hvala grow teamu – you know who you are ;) :D :p – i hvala cjeloj vutri.org sto postoji!

:vutra:


Hugs & kisses! <3 <3
 
Poslednja izmena od urednika: