Street Names for Marijuana (dopunite slobodno)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2014
15
13
3
28
Rozaje? :D
To ti je na sjeveru CG,granici se i sa Srbijom i sa Kosovom,pa ima mnogo mocnih ljudi koji rade sa raznim drogama,mada najaci smo u heroinu,ali ipak ima svega...
Ali problem je u tome sto ti "mocnici" ne daju da se u ovom gradu previse "dila",zato trenutno i nemamo neku vrhunsku travu na ulici... :(
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
kad se smota debeli-kubura,top,baklja
điđa,i u mojoj ekipi ćudni duhan,il samo pitaš imaš sadržaja :D
kad neko smota skroz loše prozivaš ga da je smoto u paket nazad,ili da izgleda ko bombon :D
uglavnom:
čudni duhan
sadržaj
điđa
granje
i ako je loša
žbidelj
kupus
koprive
korov

MARIMAHUNA...kako sam mogo zaboravit samo.....
 
11.05.2013
41
16
8
bringa, džinga, džigi, krukna, kripna, lutka(polutka), pakson, tkson, pak... :D al ne razumem ovo, kada zna se ko čita forum, i mnogo im je lakše posle da izvale... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
sta recu preko telefona e brate imas li dzinge, buxne, bureka, majmuna... njihov naziv za cannabis je marijuana, ako oni namecu to cjelom svijetu, nametacu im i ja majmuna! :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
To je pocelo zajedno sa paranojom prisluskivanja, pa smo eto u stilu triler filmova poceli da smisljamo razlicite nacine za pozvati nekog na Dzoint.
O1 : "Dodji da pusimo travu"
O2 : "Si be normalan ce nas cuju ovi"
O1: "Dobro.. dobro dodji na palacinku baba donela danas mnogo su dobre"
O2: "Jer imas koru za pite (rizle)"
O1: "Imam. Posle cemo do ovog na przeno i njemu bila baba donela mu ovogodisnje paprike"

Zamisljeni debeovac sedi u kombiju i razmislja se o cemu li ove dve budale pricaju :D