Stress killer, bomobnčići, karamela, čokolada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
probat cu i tako... cjelu vegu ih nisam hranio jer su bile super(jednom sam nesto probavao pa sam dobio sugestiju da ne gnojim), a kad sam ih prebacio na cvatnju krenuo sam ih hranit sa pola doze po tablici i nisu bas prihvatile (vrhovi lisca su poceli lagano zutit nakon dva dana od hranjenja)
Neznam kako je to tako shebano, u outdoor-u nikad nisam stavljao ista od gnojiva ( osim kod presadivanja u jamu, na dno sam stavio nesto stajskog gnoja) nisam se nikad zamarao sa Ph vode, a biljke su bile preljepe vise od 2 metra s debelimi ljepljivim hedovima
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Meni se uvijek u početku cvijetanja pokaže manjak jer biljci treba više svega pošto krenu očigledno bujat,zato uvijek prije switcha stavim dozu za vege da ne uzfali dušika,s tim da trenutni bb nije ni osijetio tu dozu pa se počelo naglo sušit donje lišče,pa me potrefio i loš ph jbg!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
zato sam i ja mislio tako al su pokazale da im je previse. vidit cu sad kroz par dana kad se osuse od flusha.
Jucer su Candy 1 i 2 , i kush bili zedni i odmah su dobili B.G 1ml/l, B.B 3ml/l i T.M 1ml/l, vidit cu kako ce reagirat sad i dal ce prestat to zucenje listova. Neznam dali postoji mogucnost da ce im se i zelenija boja vrati. Znam samo da zemlja Plantela nece vise u moj box
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Cheese i 00Kush sad pušim,skinuo ih prije 7dana, isti breeder,cheese mi ispao jedan od većih automatika koje sam imao,moglo se izvuci 50% vise iz njega ali ja sam zezno..ali velika biljka..
Sretno:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Dobro jutro moja vutro
Evo da zabiljezimo ponesto u dnevnik

Dan 65, 35 dana na 12/12

Prestalo je zucenje listova, na nekima se vidi i oporavak lagano se vraca zelena boja. sve se fino debljaju i ne brine bas to zucenje, volio bi da je to sve zelenije, ali sta je tu je.
Temperature i vlage bez promjene
Zaljevane su bile:

-flushane, jednom sa 1ml B.G/l+ 3ml B.B/l+ 1ml T.M/l
sledece zaljevanje ide samo B.G da ih jos probam nahranit,
doduse malo prekasno, al hebat ga

-ne flushane su 1. puta sa mjesavinom gnojiva flushanih,
i jedan puta samo vodom, sljedece im ide B.G


Candy Kush meni je najljepsi i najdrazi odlicno pumpa vrhove
candy7 (1).jpg candy7 (2).jpg candy7 (4).jpg candy7 (5).jpg candy7 (6).jpg candy7 (7).jpg

Candy Kush 2 dva dana nakon hrane je prestalo zucenje i zelenilo se lagano vraca, sve u svemu fino pumpa vrhove
candydvojka7 (2).jpg candydvojka7 (3).jpg candydvojka7 (4).jpg candydvojka7 (5).jpg candydvojka7 (6).jpg candydvojka7 (8).jpg

Caramela lagano je stalo zucenje nakon hrane sljedece opet ide B.G da vidimo dal ce bit ko i candydvojika, vrhovi se debljaju , ali nesto sporije
caramelaa7 (3).jpg caramelaa7 (1).jpg caramelaa7 (2).jpg caramelaa7 (4).jpg caramelaa7 (5).jpg

CheeseBarry za njega mi je zao sto mu nisam prije dao dozu B.G. lagano je stalo zucenje sljedece zaljevanje obavezno ide B.G, dosta dobro pumpa vrhove s obzirom kolko je zut
cheesebarry7 (3).jpg cheesebarry7 (4).jpg cheesebarry7 (6).jpg cheesebarry7 (8).jpg


Chocolate Skunk meni je on najmirisljaviji u boxu i odlicno pumpa vrhove,sljedece zaljevanje isto ide B.G.
coxa7 (2).jpg coxa7 (3).jpg coxa7 (4).jpg coxa7 (5).jpg coxa7 (7).jpg coxa7 (9).jpg

Kush uz probleme koje vuce iz vege, vrhovi se odlicno pune, njegov miris mi bas i ne odgovara previse, jos neznam kud da svrstam taj miris
kush7 (2).jpg kush7 (3).jpg kush7 (4).jpg kush7 (5).jpg

Stress Killer CBD njemu se najvise veselim i on ce ic cijeli za ulje, mozda ostane za pokoji jox, vrhovi se nesto sporije pune ( valjda zato sto ih ima punoo_O), ali predobro mirisi i nije bas bogata trihomcicima ko ostale
stress7 (1).jpg stress7 (2).jpg stress7 (3).jpg stress7 (4).jpg stress7 (5).jpg

Do sljedeceg updejta Dim s Vama:puuuh:::razvaljen:::joint2::joint::cool23:
:respect::vutra:
 

Prilozi

  • kush7 (1).jpg
    kush7 (1).jpg
    223,2 KB · Pregleda: 29

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
je palo mi je i to na pamet.... i sad iso malo zavirit u box i situacija se dosta promijenila od kad sam ih jucer sliknuo
Candy 2 se poceli susit i uvijat vrhovi lisca,
IMAG0913.jpg
Zbog cega??? neam pojima
Nesto takvo mi se nikad nije desavalo u outu....
Mozda sam trebao uzet mentora da mi pomogne oko gnojenja al hebat ga sad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
@Zelenko63 temperatura je 29, do 30 se digne dva sata prije mraka
da deff cu znat za ubuduce
@gara89 jedva sam je spustio na 29 di cu se jos sad borit s ta dva-tri stupnja, sljedeci grov cu jednu HPS zamjenit sa led-om da makar smanjim temperaturu, a sad po tim spaljenim listicima vidim da joj je previse hrane sad kamo da jos vise stavim
@hazeri i meni su odlicne. samo neznam zasto se tako bune kad im dodam hranu i to nakon 4 dana od hranjenja, mozda je cak i do zemlje... pojma nemam. :bocni:::razvaljen::
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Jel to fokalna temperatura lista ili tempratura u hladu ili tempratura sonde negdje neznam ?
Heh stari moj kad bi deficit mogao u roku 4 dana popravit mnoge stvari bi bile drukcije. Premalo si joj prostora dao da ulove ritam ai takav deficit treba nadoknadit... znaci nema nista od danas do sutra druze ....
Neznaš kaj ima je ;)
Znaš gladne su ;)
A vjerovatno ih i tempratura malo muči...
Guraj dalje i hrani.
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Dobro Vutro moja Jutro :rasta:
Stigao je i udate na red

Dan 76- Dan 46 na 12/12
Temperatura i vlaga su sad dnevna 28/40, nocna 21/50

Od zadnjeg updatea zaljevane su bile 3 puta
1. puta sa: voda + 5ml/l B.G + 2ml/l B.B + 2ml/l T.M

2. puta sa: voda sa limunskom kiselinom 1ml/l
3. puta jucer sa: voda + 3ml/L B.B + 3ml/L T.M

Vrhovi se fino popunjavaju i to me najvise veseli:banana_rasta::gled:

Candy Kush
Vrhovi su predivni i masni, sa puuuno trihomcica
candy8,1.png candy8,2.jpg candy8,3.png candy8,4.png


Candy Kush (dvojka)
candydvojka8,1.png candydvojka8,2 (2).png candydvojka8,3 (2).png candydvojka8,4 (2).png




Royal Caramel
Izgleda ko da je prosla černobil, drzi se nekako, vrhovi se pune usporeno i neki izgledaju bas cudno


C
caramela8,1.png caramela8,2.jpg caramela8,5.jpg caramela8,6.jpg

CheeseBarry
Drzi se nekako Tek sad je krenuo s pumpnjem u vrhove, a mutirani vrh je bas "mutant":upiii:
cheesebarry8,3.jpg chessebarry8,1.png


Chocolate Skunk
Fino nabijeni vrhovi, jos malo i trebat cu ih vezati jer su vec poceli lagano padati :drull::drull:
čoxa8,3 (2).png čoxa8,2 (2).png čoxa8,1.png



S
Kush
vrhovi se ljepo pune i i najtvrdi su u boxu ( jos malo i ne čave cemo moc zabijati s njim:ajnstajn:o_O)
kush8,2.jpg kush8,1.png kush8,3.jpg

Stress Killer CBD Auto
Prvi na redu za berbu:makaze:. kroz koji dan ce flush, bit ce na zivotu jos nekih 10-14 dana
predivno mirisi i ljepo je nabacio trihomcice
Tue Dec 05 09-26-51.jpg

stress8,6.png stress8,2.png stress8,2.png stress8,3 (2).png stress8,4.png stress8,5.png

:let::let:
zajednicka.png


Do sljedeceg updatea DIM S VAMA :razvaljen:::rasta::joint::joint2::smoke::vutra:
 

Prilozi

  • candydvojka8,5.jpg
    candydvojka8,5.jpg
    282,4 KB · Pregleda: 3
  • candydvojka8,6.jpg
    candydvojka8,6.jpg
    272 KB · Pregleda: 3
  • caramela8,3.jpg
    caramela8,3.jpg
    219,5 KB · Pregleda: 4
  • caramela8,4.jpg
    caramela8,4.jpg
    213,4 KB · Pregleda: 5
  • stress8,1 (2).jpg
    stress8,1 (2).jpg
    199,6 KB · Pregleda: 5