Strucan savjet za kraj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.07.2015
88
73
18
41
Neznam jesam li pogodio mjesto za temu a nadam se da jesam....

Eh ovako, imam 3x Malana Bomb Auto (Barneys Farm) koje su u 76-om danu (racunam od dana kada su izbile iz zemlje). Eh posto sam malo neiskusan trebala bi mi pomoc pri kraju to jest kad da ih sijecem. Inace cito sam dosta o tome i opcenito o uzgoju al to je teorija i treba to sad prebaciti u praksu tako da mi treba strucna pomoc. Samo da jos napomenem da nemam lupu ni mikroskop.
I ako moze jos koji savjet sta da radim prije nego sto je capnem. Ono tipa Tips and Tricks, sklizeći s leđa

1.jpg 2.jpg
 
Poslednja izmena:

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
Imaš još barem mesec dana do kraja . Forum je pun tips and tricks-a samo treba malo čitati , nisi morao temu otvarati zbog ovoga ... Svakako treba odraditi flush/ispiranje u nekom trenutku pa pročitaj po forumu ako ne znaš kako se to radi .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
28.07.2015
88
73
18
41
jojjj kako nervozni ustajete daj to perverzija uzivo :) aj brate nemoras odma u startu sasjec.
Ja lijepo usto jutros, skokno da vidim sta se desava... kad ono prelijepo mi izgledaju, malo se uzbudio, otvorio temu da vidim sta iskusni ljudi kazu, kad ti... pa sto neprespava :)
Brate kad ti je mrsko lijepo procitat a jos ljepse pomoc nekom, samo bolan preskoci temu i udri dalje, nemoras odma sušit u startu... Razumijem ja da ste vi iskusniji davno prošli te početke al daj razumite i vi nas, barem je vama lakse :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leksa9983
28.07.2015
88
73
18
41
Brate lijepo sam napisao da sam prelisto dosta, al da je to teorija i da je u praksi to malo i drugacije. Dao opis, stavio slike i zamolio da mi neko iskusan to malo prokomentarise, a ne načitan :) U ostalom tema se na kraju moze i izbrisat ako nije prikladna za forum il nema edukativnog sadrzaja. Al pusti te ljude da zatraze pomoć, da razmjenjuju "ISKUSTVA"
Kako sam ja zapazio na ovom forumu se jedva čeka da novajlija dođe da otvori temu i da se na njega napadne čitaj, čitaj, čitaj ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leksa9983 and Dim92

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
Nema nervoze i nema potrebe da se nerviramo. Evo teme gde si mogao da postavis pitanje https://www.vutra.org/threads/berba-harvest-procjena.12403/page-33
Na čitanje se sugeriše zbog opšte preglednosti foruma. Zamisli koji bi haos bio da je svako od ovih ljudi otvarao posebnu temu za svako pojedinačno pitanje .
Super su ti biljke , proizvođač semenki u opisu straina piše da cvetanje traje 70-80 dana ,izračunaj koliko ti je otprilike trajala vegetacija , dodaj par dana i spremne su za branje .
pozdrav ;)
 
28.07.2015
88
73
18
41
od 65-72 dana pise. E neznam tacno za vegetaciju od pocetka drzim na 18/6, a mislim daj nekad od 20-25 dana počele da se pojavljuju dlačice. Citao sam isto da se veliki listovi suse kada je pri kraju. A kod ove jedne dva najveca lista su skroz požutila i pocela su se sušit sledeca dva. Svasta sam se načitao u ovo zadnje vrijeme tako da vise neznam ni sta je sta :) zato i trazim pomoc. A ona je meni bila zrela i prije 10 dana :) vodim borbu sam sa sobom :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Drzi ju bar jos 20 dana, taman da se jos malo popune fox tailovi koji su na vidiku.
Nemoj me drzat za rijec ali ,ili imas 20% premalo lumena ,ili zarulju drzis previsoko od biljke .
A to sto pise 65-72 dana, to je za idealne uvjete,nemoj st toga drzat ko pijan plota;).
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ja sad ne znam sta ti nije jasno, i sam kazes da su ukupno u 76 danu, a da cvetanje traje do 72, ako su procvale u 25 to je 97 ukupno, znaci imas fore jos 9 dana u idealnim uslovima (20+65) a najverovatnije i svih 20 sto rece ostrac.
drzi ih jos dve nedelje i uzivaj.

ps

lepi cvetici, mada mrzim te umetnicke fotke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FujznemDzigili