Studiranje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
Dobar dan, novajlija sam :D
Onako interesuje me šta ste studirali, gdje, zašto, šta studirate, gdje i zašto? :D

Da li je biljka pozitivno ili negativno učestvovala na vas i vaše učenje, i kreiranje budućnosti?
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja ne studiram, niti sam studiro...ali u školi, biljka mi je pozitivno utjecala...samo mi je žao što nisam išao u umjetničku školu, pa na akademiju...al dobro...šta sad :D
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Napisati ću samo da sam studirao i završio studij i cijelo vrijeme sam pušio ganđu tijekom studiranja i najviše mi je od Mandalaseeds Satori pomogla pri učenju. Kad sam pušio Satori dao sam 6 ispita na jednom roku koliko se sjećam. Ostao mi je jedan ispit nakon toga i onda sam to naknadno riješio, a Satori je najbolja ganđa za učenje po meni jer se totalno utuviš u ono što radiš zato mislim da ću je ponovo growat. :sun2:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja studiram informatiku i neznam kako mi vutra utječe na sve to, pušim ju manje više svaki dan, ispite sad do sad manje više sve dobro napisao, nešto nisam, to će se ispravit, bože moj, nemora sve odmah bit, pa to je ipak studentski život.

@bozga: ja sam čuo isto pohvale za satori u vezi učenja... drago mi je da netko iz iskustva govori..... :)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Obicno dok sam ucila uvek sam bila str8 i retko kad se desavalo da odem napusena u skolu...nikad nisam ucila high, obicno kad pravim pauze u ucenju ili kad zavrsim sve pa tad zapalim... A za fax, videcemo.. Sad ove 2012. planiram da upisem psihologiju pa cemo da vidimo kako ce to sve da funkcionira... ((:)
 
24.12.2011
35
3
8
Okolo naokolo
I mene također fascinira psihologija, književnost naroda BiH, ili još neki pravac na Filozovskom, a farmacija ponajviše, ali država nam je u qrcu pa ću odlučiti kako šta kad bude vrijeme za to skroz :)
 
08.12.2011
19
0
0
91
Baš me se dojmila satori, svi je fale i sad još ovo pročitam :D.. ima li ode ikoga u elektrotehnici ili računalstvu, zagreb split? di je bolje
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
FER je naj sto se toga tice. I ne vjeruj vrazima koji kazu da je tesko, cisto se da besposlciarit, samo moras pazit na labose i zadace. Sad su cak i rokovi za ispite moguci, jos lakse.
Jedini problem je sto moras imat talenta za tehnicke stvari, matematiku i sl. No ako imas, stvarno super :)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Završio ekonomiju, pušio čitavo vrijeme... Ustvari, kompletna ova priča, kao i teme o štetnim uticajima vutre su u stvari posljedica griže savjesti sviju nas. Interesantno je to...Svi znamo da nam prija zbog ovog ili onog razloga, a većina se stalno preispituje i traži opravdanja. Javno mnjenje i kolektivna savjest, eh...
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Eh, i jos nesto imam frenda koji dosta cesto ide zapalit kada uci nesto (ekonomija). No tipa kad ima situaciju da full treba ucit, onda bez problema odmori koji tjedan bez vutre, pa kad rijesi ispite..
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Agronom ovde, brojim sitno do master of science. Po meni sposobnost ucenja ovisi i o tvojoj volji i o sorti, tj. njihovoj interakciji, tak se nemoze previse generalizirati i to je subjektivno. Neko na forumu je stavil link za ovu str. (Marijuana Strain Effects - Leafly) gde sorte mozes razvrstati po efektima i raznim drugim stvarima, pa evo za "focused":Focused effects of marijuana - Leafly. Od svih tih probal sam Shaman i Orange Bud i definitivno nisu zabijali ili te radili neproduktivnim. Osobno smatram da je bolje prvo uciti, pa dok ispunis svoju kvotu za dan - mozak na pasu i savjest cista.
I usput, ovo mi je potpis: What they say is true, many people who smoke marijuana move on to harder things, graduate school, for example. Na zadnjem postu se nije pojavil, pa evo, ima veze s temom :) Inace to je poster od NORML-a.