Stvarno iskustvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
hmm, da kada odem spavati napusen imamo osjecaj ujutro kao da nisam uopce spavao cijelu noc nego samo lezao otvorenih ociju, cudan osjecaj.
 
03.05.2007
1
0
0
34
Poz svima, ja sam na starom forumu bio nov korisnik kad je puko, i sve to, tada nisam još pušio, ali sam krenuo da uzgajam. Pročitao sam čitav forum par puta. Tako da sam o uzgoju, konzumaciji, štetnosti i svemu mogućem pročitao i apsolvirao gomilu stvari. Za ovog lika, i svakog ko se sa njim slaže, mislim da je problem u samoj osobi najviše. Okruženje je samo usputna otežavajuća okolnost, da se tome odupre. Počeh da pušim 4 meseca, nakon učlanjivanja na forum. Ne zbog foruma, kao foruma, nego sam potkrepio slutnje, predrasude, tračeve, priče nekim činjenicama, koje su mi bile dobar adut da se upustim u ovu uživanje sa ovim stimulansom. Znači počeo sam da pušim u avgustu 2006. I od tada sam pušio svega 30-40 puta, uz par prepušavanja. Najbolje mi je bilo na rođendanu najboljeg druga. Tako da sam i u praksi potvrdio da nije bitna količina, već i doživljaj, okruženje, raspoloženje, i prilika za koju se vari. poslednji put sam zapalio pre 3-4 nedelje, a pre toga pre oko 3 meseca. Nemam uopšte potrebu. Kad ima neki special ocasion, ja se opremim, sa društvom nekim, varuckamo, i bude nam lepo, ne bude nam to smisao, niti preokupacija. Jednostavno stimulans.

P.S. : Ne mešam sa duvanom, i ne pijem istog dana kada duvam. - motiv

Nadam se da nisam smorio sa ovim postom, to je jednostavan moj duživljaj VUTRE.
 
03.05.2007
1
0
0
34
Poz svima, ja sam na starom forumu bio nov korisnik kad je puko, i sve to, tada nisam još pušio, ali sam krenuo da uzgajam. Pročitao sam čitav forum par puta. Tako da sam o uzgoju, konzumaciji, štetnosti i svemu mogućem pročitao i apsolvirao gomilu stvari. Za ovog lika, i svakog ko se sa njim slaže, mislim da je problem u samoj osobi najviše. Okruženje je samo usputna otežavajuća okolnost, da se tome odupre. Počeh da pušim 4 meseca, nakon učlanjivanja na forum. Ne zbog foruma, kao foruma, nego sam potkrepio slutnje, predrasude, tračeve, priče nekim činjenicama, koje su mi bile dobar adut da se upustim u ovu uživanje sa ovim stimulansom. Znači počeo sam da pušim u avgustu 2006. I od tada sam pušio svega 30-40 puta, uz par prepušavanja. Najbolje mi je bilo na rođendanu najboljeg druga. Tako da sam i u praksi potvrdio da nije bitna količina, već i doživljaj, okruženje, raspoloženje, i prilika za koju se vari. poslednji put sam zapalio pre 3-4 nedelje, a pre toga pre oko 3 meseca. Nemam uopšte potrebu. Kad ima neki special ocasion, ja se opremim, sa društvom nekim, varuckamo, i bude nam lepo, ne bude nam to smisao, niti preokupacija. Jednostavno stimulans.

P.S. : Ne mešam sa duvanom, i ne pijem istog dana kada duvam. - motiv

Nadam se da nisam smorio sa ovim postom, to je jednostavan moj duživljaj VUTRE.
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
lazar je napisao(la):
Niko normalan posle ispushenog dzointa ne pravi sranja, tj. nema zelju da se "kaci" sa drugima kako je to lepo opisao doticni pubertetlija... Predrasude, predrasude...

To je to brate !
Dok se napušim,molim MIR :)

Ganju malo tko od balkanaca i europljana razumije (čast iznimkama na ovom site-u); Osobno,ja pušim dosta dugo i kroz to vrijeme koje pušim dogodile su mi se tone loših i nezamislivih stvari,ali ja vam kažem,da nije te biljke nebi bilo ni mene,jer kad god se desi nešto loše marihuana smiri situaciju i prevrti ju u mojoj glavi 100 puta,a na kraju mi da racionaliziran odgovor..! To je dio mene i mog života,a to hoću li ja "otić u glavi" neće biti zbog vutre već mene samog;

Ako je osoba slaba,ili kao što je več netko rekao adolescentna,tj. u pubertetu,postat će paranoična,histerićna ili šizofrenićna,.. Prvo odrastite kako treba,onda radite šta hočete..

I to da je vutra "porok" ili svi vi "mjesečari",, radije se napijte ili nešto,jer marihuana je za uživanje a ne "tek toliko da se napušite i smijete" - zato i postajete debili !

Tko ne zna uživati u toj biljci nije je vrijedan !
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Ras Tafari je napisao(la):
hmm, da kada odem spavati napusen imamo osjecaj ujutro kao da nisam uopce spavao cijelu noc nego samo lezao otvorenih ociju, cudan osjecaj.

Probaj neki dobar skunk brate spavat ćeš ko beba! :ludaci_lol: :watchplant:
 
17.05.2007
8
0
0
33
Ja prvi put video vutru sa svojih skoro pa navrsenih 13, tada smo kao napaljeni klinci ibacili vutru u flasu mirisali je pa je zapalili sajedno sa nekim zapaljenim parcetom papira u flashu i pustili da gori i tako, ma smeshno napaljeni klinci, drugi put pocetak 8 razreda ekskurzija duvalo se za tih 5 dana jedno 3,4 jointa. Postao pred kraj osmog mesecar, i tako me drzalo, do druge gine kada sam polako postao vikendash, a onda i zadnjih 2,3 nedelje dok mi se nije deslio sranje svaki dan pa sam cak na ekskurziji i onih par dana posle sa onim zalihama koje sam imao od nje, pusio jedno 4,5 dana po 7,8 joxa dnevno u proseku, i onda sam pao i tako. Eo tri nedelje sam miran, u pocetku sam malo zalio za time, prva 2,3 dana ono mislio sam shto je ovo moralo da mi se desi, mogao sam lepo i dalje da duvam, pa me proshlo nekih nedelju dana posle toga sam upao u neku malu krizu tj kukao da roditeljima da mi smanje kaznu posto sam iz cistog mira izbacio duvan iz pljuge i zarolao da izgleda kao joint, kada nemam rizlu pa rolam u cigaru, pa se malo uzeleo i evo sada je 3,4 nedelja od tada i nishta, polako chekam posto su mi malo dalja vrata nabavke i ostaloga zatvorena a cekam i sudjenje, jedino malo gledam da zasadim biljku polako pa da imam po malo da se dune, a da ne moram da rizikujem, zasadicu outdoor, u okolini grada pa polako procvetace dok ne dodje zima pa sa ortacima na biciklicu, skuter shta vec odemo de moje dzidze poberemo malo ( ne ceka mi se zima da je susim i ostalo, nego eto tako malo oberem pa stavim da se sushi i za 10 dana svratimo) poduvamo zezamo se uz moravu, tu mi u blizini jedan ortak ima vikendicu pa malo svratimo, a nekad neshto prosvercamo i do grada, samo da se ima.
Inache da vas ne zbunim imam 16 godina, druga sam godina srednje skole, inache sve je ok, znachi ono ocene dete sam na mestu sve, bez vecih problema, ali ipak znaju svi da duvam i ostala sranja koja sam pravio, a neka josh uvek i pravim. Za razliku od ovog koji je pre mene rekao kako bi to za njega bio kraj, za mene nije, jednostavno mnoogo njih to radi da bi sada ljudi mene nesto cudno gledali, jedino neki mladji ortaci 92 ili 93 godiste umisljaju da sam diler ili sta vec.
Pozdrav
inache imam ovakvu zurku:pat: