Stvarno tako bezazlena?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.03.2010
9
0
0
47
A gle kao prvo, ja npr. imam starog i brata koji piju propisane lijekove za psihu i od toga su postali poluzombiji, mozak stekucka, usporeni su i tak. A ovisnost o lijekovima je takva da ako jedan dan nema lijeka, odmah se vidi kriza. Planiram ta sranja im zamjenit sa prirodnim lijekovima, naravno vutra na 1. mjestu. A sto se tice tvog frenda, ja isto potvrdjujem iz svog iskustva da trava nikako ne utjece na motoricke sposobnosti i na rad mozga u nekom negativnom smislu. Niti ovisnost nikakvu nisam primjetio, osim psihicke ovisnosti, ali ista ovisnost ko kad mi je fora neka igirca neko vrijeme. Nista vishe. A htio bih naglasiti da vutra koju nabavish ovak, moze sadrzat svasta, da se poveca tezina svasta se radi..., a mislim pogovoto odkad je tu taj supergrass shit i te spike, 1gr po 100kn skunka il neceg, puno znaci 10% povecanje tezine. Uglavnom, nije sve tako jednostavno.
A tu dolazi i koliko on pushi, ne zbog stetnosti, nego ono nemorash uvijek svugdje bit napljugan. Naravno da te ekipa nece podnosit ponekad mozda il nesh.
 
17.05.2010
40
3
0
33
moje osobno mišljenje: sa dugotrajnim konzumise promijeni životni stil, čovijek postane nekako mirniji,staloženiji, moglo bi se reći sporiji, ali svakako manje agresivan i živčan... ono, kad si pod utjecajem takav si, pa se navikneš, pa i kad nisi pod utjecajem ponašaš se slično
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva