Stvarno tako bezazlena?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2009
46
1
0
34
Moj dobar frend, znamo se vec sigurno 20 godina pcoeo je pusiti marihuanu sa 16 godina, iako smo tada svi voljeli zapaliti svaki vikend, ali on je postao prilicno ovisan i sad se doslovno u kretena pretvorio.
Nesto ga pitate, nije sposoban odgovoriti unutar 10 sekundi nego samo gleda u praznu tocku. DA NAGLASIM nije uzimao nikakve teske droge, a vidite mislim da ste se opet prevarili....

Umjerena konzumacija je u redu, ali svaki dan po dva do tri puta.....hmmm....to vas vec rpetvori u biljku....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
BRale ti si vjerovatno upravu po tom jer ga poznaješ za razliku od nas...
Nepotičem pušenje na sve strane ali mogu ti reć to ovisi od osobe do osobe i mislim ako je to uzrok Trava njegovom ponašanju on je onih 2-5% koji imaju takve nuspojave...
Ima i razlika naravno koliko je konzumiraš u kojim dozama dnevno ali znam da imam frendova od 30 i koju godinu počeli smo zajedno fumat kao klinci i konstantno je to 10 jointa dnevno bez prestanka,neki su imali teške nezgode i operacija koje kakvih i danas puše ali su brži brale od Schumahera hehehe
Ako je pretjerano na njega utječe tako a na neke ne ili tek u totalno kasnije skroz kasnije....
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma bratee moj mozda on tebi krije te teske droge!!..jer ja nekada i po pola godine pusim po 5joksi dnevno:) pa sam opet happy i normalan...:)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
haha...znan ja ljude koji puse po 20 i vise godina a motoricke sposobnosti su im vece nego moje koji pusim par godina...ovisi od covjeka do covjeka, od retardacija koje se vuku po genima i svemu ostalome....ROFL...znam i ja biti ponekad odsutan i kad nisan napusen, al to vise prepisujem stresu i brigama koje me guse u privatnom zivotu nego samoj travi....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
To je ono isto kao kad das idiotu alkohol da pije pa vidis sta izadje poslije, imam frenda koji isto kad popije ili zapali totoalno se izdeformira, tocnije pretvori se u drugu osobu, neurotican, dosadan. ali moje misljenje je da je sve to u glavi jer ja koji sam konzument vec mogu rec oko 8 godina od tih 6 ajmo rec svaki dan, imam obaveze u zivotu, radim, bavim se sportom,glazbom i na mene recimo djleuje apsolutno pozitivno, cak pomaze za ublazavanje stresa i povecanje koncentracije. al jbga to sam ja, tko zna sta taj tvoj frend ima u glavi isto kao i ovaj moj. to je ono nemoj pusit ako ti skodi
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Spawn_of_Uamenti je napisao(la):
To je ono isto kao kad das idiotu alkohol da pije pa vidis sta izadje poslije, imam frenda koji isto kad popije ili zapali totoalno se izdeformira, tocnije pretvori se u drugu osobu, neurotican, dosadan. ali moje misljenje je da je sve to u glavi jer ja koji sam konzument vec mogu rec oko 8 godina od tih 6 ajmo rec svaki dan, imam obaveze u zivotu, radim, bavim se sportom,glazbom i na mene recimo djleuje apsolutno pozitivno, cak pomaze za ublazavanje stresa i povecanje koncentracije. al jbga to sam ja, tko zna sta taj tvoj frend ima u glavi isto kao i ovaj moj. to je ono nemoj pusit ako ti skodi

Isto i kod mene

Ovaj moj ne puši, ni cigare ni vutru, al se napije subotom, postane nesnošljiv, mrzim ga pijanog, jebe svima mater okolo, kači se stalno s nekim, dosadan je ko proljev, FUJ, a preko tjedna je sasvim OK

Nemoj pit/pušit ako ti škodi
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
moje misljenje je (ne mora bit nuzno tocno) da je sve stvar u psihi isto kako je svakome specifican "high"

to sto je usporen je samo zato jer se on prepusta da bude usporen, vjerojatno si je i stvorio image stonera i svi ga znaju po tome da je takav i njemu to pase. Zasto recimo inike pomazu kod nesanice... spusim pljugu, legnem u krevet i ne razmisljam o nicemu i zaspim u roku 2 minute.

te posljedice o kojima ovdje pricate su samo onolike kolike korisnik dopusta da budu ili uzima jos nesto zbog cega mu se polako gasi mozak, a ti ne znas za to - ako je taj slucaj... šaka u glavu i neka se opameti :p
 
23.04.2009
46
1
0
34
hahahaha sada ste mene napali :D

ja sam prestao zato jer mi je pocela djelovati na privatni zivot :)

psotao sam totalna debilcina, frendovi su me prozvali vutra ;)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
koliko je stetna marihuana po nas same...-najčese,najvise iz mojih iskustva utječe kvalitet zivota!!!
zivite pun i kvalitetan zivot- taj joint neče ostavit "nikakvog" traga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva