sušenje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.07.2011
0
0
0
31
do sada je sve bilo u redu, ali nakon sta sam ju presadio u drugu teglu listovi su se poceli susit, dali je to zbog toga sto sam mozda zeznuo nesto kod presađivanja? i jel ima nade jos za biljuku :)?

ujye14z1jbq5ogb25akn.jpg
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Moguce je da si ostetio korijen. Ostavi par dana pa ces vidjeti, ako se ostatak biljke pocne susiti, onda si zajebo kod presadjivanja.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Tesko je tek tako reci, i losa slika uz sve to.Trebao bi sam da znas kako si je presadio,da li si joj ostetio koren?Da li si mozda gnojio tu zemlju novu?Ima dosta stvari koje nisi naveo a trebalo bi...

Kad si je posadio i u cemu je stojala?
Kako si je presadio?
Itd,itd...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
2. Ne ponavljajte teme
Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!
PRAVILNIK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.