suša u Zagrebu.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.08.2007
5
0
0
40
...koma....vec nekoliko tjedana nikako ne mogu da nabavim vutru..postajem pomalo ocajan,pokusavam na sve strane ali nista.jucer se frendica vratila s mora pa smo zapalili joint i mogu reci da me digao u nebesa...samo steta sto joj je to bio zadnji...sta se to desava u zagrebu?dali se ja druzim s pogresnim ljudima ili u zagrebu stvarno vlada suša???i koliko dodje 50gr?-netko kaze 250 a netko 400kn-ko tu koga prca??dali je moguce nabavit i koliko kosta??MOLIM POMOC....:eek:hno::eek:hno:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
rijeka ista stvar... samo mi bi bilo sretni da mozemo rijesit 50g za 400kn
 
05.09.2007
3
0
0
42
pišem s morske obale i ovo je najduže razdoblje suše u zadnjih 8 godina.
zbog tog razloga san i potražio ovu stranicu da se malo informiram oko sadnje jer mislim da nema drugog rješenja a i ne da mi se čekat.
 
05.09.2007
3
0
0
42
slažem se s kolegom iz rijeke, ja bi bio presretan da mogu nabavit 50 gr za 400 kn.
uostalom, po toj cijeni sam kupovao zadnjih 2-3 godine.
jebiga, skup život na otoku
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Vulgaris care!

Pa kakve to veze ima sa legalizacijom online...????

Pa nemoš' vjerovat....
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
makni se s marihuane i kupuj hasha i skunka...ja vec 3 tjedna pusim hashish :)))
puno bolje,finije,jace i isplatljivije u svakom pogledu...
 
04.05.2007
9
0
0
36
vulgaris je napisao(la):
...koma....vec nekoliko tjedana nikako ne mogu da nabavim vutru..postajem pomalo ocajan,pokusavam na sve strane ali nista.jucer se frendica vratila s mora pa smo zapalili joint i mogu reci da me digao u nebesa...samo steta sto joj je to bio zadnji...sta se to desava u zagrebu?dali se ja druzim s pogresnim ljudima ili u zagrebu stvarno vlada suša???i koliko dodje 50gr?-netko kaze 250 a netko 400kn-ko tu koga prca??dali je moguce nabavit i koliko kosta??MOLIM POMOC....:eek:hno::eek:hno:


družiš se s krivim ljudima....hehe :icon_wink:
al istina...malo je teže doći do ganđe, očito su se ljudi počeli malo paziti...
u vž-u teško da možeš nabavit nešto ispod kile...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Očito više nije isplativo zajebavat se s vutrom jer nije profitabilno.
Naime, rizik je velik pošto je sam volumen vutre veći od ostalih vrsta ilegalnih supstanci.
Recimo, to je zabrinjavajuće da dileri rađe nabavljaju ostale vrste ilegalnih supstanci jer više zarade. :eek:hno:
Znači ja sam u ZG i lakše mi je nabavit kemiju; znači tripove, eksove, brzo i sl. nego vutru. Stvarno sam protiv bilo kakve kemije i to ne konzumiram i meni je skroz žao da je tako.
Stoga, lakše je zdilat 10g bijelog i napravit zaradu od 5000kn (ili više) nego zdilat dvije kile vutre i zaradit isto toliko para.
Što vodi k tome da je sistem licemjeran zbog drakonskih kazni za posjedovanje lakih droga koje su po zakonu sve "opojne".
Ne postoji distinkcija između droga što je apsurdno. Vlast je kriva zbog toga. :icon_arrow:
Da se vutra kod nas legalizira, mislim da bismo ubrzo postali turitička destinacija br. 1 u ovom dijelu Europe.
Em što bismo više zaradili kao država od turizma, tako bismo i zaradili više od svih ostalih stvari koje idu s legalizacijom vutre - oprema za uzgajanje, posebni shopovi, znanstveni aspekti i istraživanje, novo područje razvoja države... I još puno toga, a nemrem se sjetit.
Nacija bi bila veselija i svijet bi bio bolji prema nama. Eto, jedan od razloga za legalizaciju. Da ne spominjem medicinske i industrijske prednosti kanabisa... Uh uh, toliko licemjerja u zakonu...


Boz:pat:
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
da ne spominjemo miljune koje bi drzava dobivala od legalizirane trave...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Samo da je babi krila bila p i č k a ko avion .Imaju oni i ovako lovu što korumpirani pojedinci koji se pitaju polove s mafijom .
A uostalom ove sve naše ovdje tzv. države su pod kontrolom i pritiskom Amerike i ostalih velesila mislim da uz najbolju volju ovih naših govana od vođa nema ništa od legalizacije sve dok to ne učine prvo ove glavonje koji upravljaju našim glavonjama.

Nažalost mislim da još dugo vremena možemo samo sanjati o pravoj legalizaciji,osim ako ne ko ne isfura neku rupu u zakonu kao npr. one što ja još uvijek imam na umu u vezi upotrebe u religijske svrhe samo neka ,neka bar ovi u UK odrade da imam na primjeru čega da tražim svoje pravo,ali i to je teško koliko god to bilo po zakonima o ljudskom pravi ipak ovo je balkan i ne jebu ovi male ljude ni 2% možda da napravimo onon nešto kao Travoslavnu crkvu što smo se zezali Inq i Kaneh i ja i još par ovdje nas,pa da nas bude puno onda bi možda o tome mogli i razmišljati.O medicinskoj upotrebi kod nas isto možemo samo sanjati,ovaj mali pomak u Njemačkoj za nas ne znači apsolutno ništa ,bila vijest i to je to,idioti zapalili vatrogasce,narod i zaboravio na tu vijest iz njemačke a i da neko normalan upita kod nas šta je to s tom medicinskom vutrom ovi bi to sigurno vrlo vješto smutili da se radi o jako rjetkim slučajevima ,da je to ipak za normalne ljude štetno i šta sve još ne bi nasrali .

A slobodno ću reći koliko su ljudi skeptici što se tiče te vutre jeadan od boljih je primjera i Slo-ERA ovdje vrli grower,cannabis connoisseur,administrator, slažem se da ima pravo na svoje mišljenje , samo zanima me radili on išta osim uzgajanja i napušavanja :icon_lol:,mislim gleda li on išta prati li ikakakva događanja u svijetu ,što se tiče događanja.Svaka čast ERI kao odličnom groweru i sve ostalo samo mi njegovi stavovi medicinskoj upotrebi nisu jasni.

Uf sorry tema je bila suša u Zagrebu ,nemam na to ništa reći nego bolje da vam je i suša nego pušite zajeb i pati vam duša .Nema nama druge nego čekat da ova stara generacija opranog mozga odumre, ili ako je neko snalažljiv ili bolje možda da kažem sretan kao pojedinci ovdje da može da se osamostali ili ima starce normalne i razumne pa onda uzgajaj za se i budi sretan.Ako ne možeš onda bolje ti je smiri se ne duvaj ništa kao i ja i čekaj bolje dane kad naleti nešto dobro ,štedi lovu koju inače bacaš ,recimo po 50 kuna za te panjeve kako vi gore kažete,svako 2-3 dana to je mjesešno 500 kuna za pola godine uštediš odeš u Amsterdam najjeftinijim prijevozom koji nađeš odsjedneš u hostelu par dana kupiš vutre koliko možeš za ostatak love u gaće i onda nazad teško da će ti išta naći oni svakako traže velike količine a one onako zapakovane u kesice lijepo ,ako ti nađu ****** ih pravi se lud i gotovo,"Kupio sam to gore sasvim legalno šta ja znam ,neamam pojma i gotovo",neka oni dokažu da znaš da se ne smije uvoziti,nemam pojma i gotovo ",vutra gore i onako ne sliči ni 5% na ovu što u nas većina uzima ,vadi se kako znaš "prodali su mi to u kafiću šta ja znam rekli mi da je to posebna vrsta hmelja odlična za pravljenje čajeva i kao dodoatak u proizvodnji obične pive.",pričaj gluposti kakve ti padnu napamet"ponio sam prijateljima po kesicu na poklon nije sve moje ,nisam zano da je to ta trava" i tako slične gluposti ,a oni ako mogu neka dokažu da si ti znao o čemu se radi,ne mogu dokazati ništa,nađi dobra odvjetnika jebi im mamu.Samo kažem opet male su mogućnosti da te uhvate ja sam bio 6 puta i gore i 3 puta doni svaki put oko 30 grama u gaćama i unutrašnjim šupljim džepovima nkad ne gledaju te buseve redovne,samo traže možda veće količine ,pogotovo lineje iz frankfurta i tih sjevernih njemačkih gradova gdje se vaćinom presjeda ,presjadanje je dobra fora ,manje se sumnja na Nijemce ,nego na Holandeze što se tiče količina.A zna mi za slučaj gdje je lik imao cjelu čokoladu hasha 60 grama samo u najlonu zabio to sve u oveći sendvič među salamu žestoko nabiberio ono da prekrije po salami pravo da se ne može jesti i onda fino sendvič spakovao u alufoliju.I to kao užinu na onu policu iznad sjedala u busu ,sve i da nađu nemaju otiske ako si fino sve odradio mogu ti ga popušit nije moje i gotovo nemam pojma sjeo sam u frankfurtu bus pošao iz hanovera šta ja znam ko je to tu stavio i ko je i gdje trebao da preuzme ,moja hrana je ovdje u drugoj kesi,imaš kombinaciuja koliko ti volje lako ti je sjebati glupe murjake.Da i ovaj kad je prelazio s tim nisu mu našli ništa još su par puta prošetali kera po busu i oko putnika postrojenih vani a ugaćama je imao u duhanu za motanje kesicu s komadićem haša oko gram koje ovaj ker nije nanjušio .A i šta imaš od granica SLovence koji i onaku duvaju ko ludi skoro svi i u Austriji one carinike opaljene koji na monitoram na desktopu drže one Wallpapere s a listovima marihuane ,prolazim ja jednom kad tamo marihuana na monitoru dok mi je gledala putovnicu ova ženska ,gledam ja u monitor smijem se smije se i ona gdje putuješ ko iz topa Amsterdam,a ona meni viele spass gute reise.

Ja baš mislio iz zajebancije napravit se budala što i jesam :icon_lol: ne moram se niti pravit ,i upitati "oprostite je li ovo taj Coffee shop gdje se prodaje marihuana ,pričali su mi da u Austriji imaju jedan baš na carini,pa je li to ovdje",jebote dan ona carinica i drži vulju na desktopu,trebala je još staviti neki onon macro shot najmasnijeg cvjeta što postoji,ali eto nisam je pitao budalaštine nekako sam se suzdržao radi ostalih koji su čekali u redu da kupe vulju ,ups ,ovaj da im pregledaju putovnicu. :)
 
02.07.2007
21
1
0
32
pa da je 50 gr za 200 kn to bi bilo odlično...al u os se cijene okreću oko 300 do 350 kn za 50 gr...zasad su te cijene,a za nabavit se treba malo više potrudit al kako je bilo sad je okej sitaucija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.