Sušenje i "curing" metoda

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
22.07.2019
2
3
3
29
Haahaah paa evo sad citam bas ovde nisam mogao da nadjem ovu temu o susenju, vidim daa bi trebalo prvo u papirnu kesu da se stavii, jel too obavezan proces ili u teglu da stavljam odmah? :D

07.12.2018
59
15
8
Pozdrav. Zanima me dali je ok temp 16.5 i blaga 55-60 % za susenje hedovine. Malo me ova temp brine vec bi stavio grijalicu ali nezelim prebrzo osusit. Koja bi bila po vama optimalna temp i vlaga za susenje(ne u tegli vec jos uvijek vise naopako taj dio me zanima. Hvala LP

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.669
12.332
398
znaci na tavanu su, ili tako negde?
nema problema, duze ce da traje.
za svaki slucaj proveravaj stanje na dnevnoj bazi.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.669
12.332
398
ali se pitam koliko ce to potrajat na ovoj temp
vise faktora je u igri; od temperature prvenstveno, zatim vlaznosti vazduha, provetravanja (to si sve napisao) pa do strejna i kvaliteta badova.
21. novembra skinuo kush i okacio na tavan, osusio se za 6 dana, plus tri dana u kutijama i pomalo zaebo stvar, presuvo, drobe se trimovi.
hejz, skinuo 4. novembra, 8 dana na tavanu i jos nedelju dana u kutijama i perfektno, ali hedovi tvrdi kao kamen bili.

07.12.2018
59
15
8
vise faktora je u igri; od temperature prvenstveno, zatim vlaznosti vazduha, provetravanja (to si sve napisao) pa do strejna i kvaliteta badova.
21. novembra skinuo kush i okacio na tavan, osusio se za 6 dana, plus tri dana u kutijama i pomalo zaebo stvar, presuvo, drobe se trimovi.
hejz, skinuo 4. novembra, 8 dana na tavanu i jos nedelju dana u kutijama i perfektno, ali hedovi tvrdi kao kamen bili.
Strejn je lowryder x santa maria automatik badovi nisu bas skroz tvrdi mislim nemam pojma vidao sam i bolje ali onako nije kamen.

07.12.2018
59
15
8
Kolege. Dali mogu curing radit u pvc onoj plasticnoj taperver ili kako vec. Nemam pri ruci staklenke a trebo bi danas to odradit inace bi moglo biti kasno.

30.01.2019
69
219
33
23
Zna li neko koliki postotak vlage treba bit u tegli dok je zatvorena.. Stavio sam sve u teglu i pokaziva mi 67 posto vlage.. Dali je to previse da vratim malo u papirnate vrecice

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
128
1.639
143
62 % je idealno :) Otvori samo teglu par puta na dan da se izluftira i kroz par dana ce to biti to :)