Sušenje i "curing" metoda

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
06.09.2012
64
133
33
42
Drugari, prvi puta sušim. Morao sam sa jedne biljoze skinuti par grana, a mislim da cu kroz 20 dana capati sve biljoze. Da li se ovako trima prije sušenja ili aambja to previše isjekao. Kontam da nefulam kad budem radio pravu berbu.

20200927_095334.jpg
20200927_114527.jpg
Jesam li možda trebao skinuti i ove žute listove koji su skroz blizu heda?

11.08.2019
51
35
18
Ljudi možda imam glupavo pitanje, ali moram pitati, pošto budovi nisu baš bili veliki sušilo se kraće nego inače, 8 dana, medjutim mesto je super za sušenje i malo brže suši, pa zato otprilike mi traje 10tak dana, ali ovog puta zbog budova manjih sam 8 dana, e sad nisam čekao dugo i nisam radio curing baš zbog budova, nego sam nabio u tegle, nekako sam opterećen da sam požurio, da li je dovoljan znak što se bud lako čupka i grana takodje, da je dovoljno suvo da nabijam..? Svakako ću proveravati kroz staklenku da li se javlja budj.. Evo slike

Prilozi

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.581
5.099
258
38
Ljudi možda imam glupavo pitanje, ali moram pitati, pošto budovi nisu baš bili veliki sušilo se kraće nego inače, 8 dana, medjutim mesto je super za sušenje i malo brže suši, pa zato otprilike mi traje 10tak dana, ali ovog puta zbog budova manjih sam 8 dana, e sad nisam čekao dugo i nisam radio curing baš zbog budova, nego sam nabio u tegle, nekako sam opterećen da sam požurio, da li je dovoljan znak što se bud lako čupka i grana takodje, da je dovoljno suvo da nabijam..? Svakako ću proveravati kroz staklenku da li se javlja budj.. Evo slike
to bi trebalo biti ok...eto za svaki slucaj narednih 5-6 dana otvaraj tegle da ih malo osvezis i proveris,i ne bi trebalo biti problema...

edit; @Slavol Žižek to je zato sto si strejt 72 sata... :)) nije zajebancija...:rofl::D

Poslednja izmena: