Sušenje??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Kad sam razgovarao sa prijateljem kaže mi da prozračan tavan nije dobro mesto za sušenje biljki jer je kaže pretoplo pa se biljke presuše,a i nije mračan nego polutaman???Gde Vi to i kako radite ,ajte molim vas da čujem jel postoji neko drugo mesto sem tavana za sušenje biljki jeste da je temp. ispod crepa velika ali nećeš biljku ostaviti tamo mesec dana nego onoliko koliko je dovoljno a ne ni slučajno previše.Molim Vaša cenjena razmišljanja.Hvala.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nemoj sušit na tavanu ak je prevruće, ja se tako sjebo jer ako se prebrzo posushi ode potencija u qurac
vjeruj znam iz svog iskustva
nemoj da ti sav visemjesecni trud ode pa-pa zbog tog sto ti se biljka susila 3 dana umjesto tjedan - 10 dana
stavi ju di nije tolko vruce
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ako je dovoljno prozracno mislim da nece biti problema,jer ne verujem da ce jos dugo biti ovako visoke temperature.Pogledaj malo dugorocnu prognozu pa proceni.Uostalom izmeri temp. na tavanu pa vidi. ;)
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
e ljudi ja imam par pitanja sa susenjem,interesuje me kad zavrsimo berbu kako susiti biljku,mislim ne razumem bas od cega se pravi vutra,jel da sa drske otkinem listove pa ih susim ili samo ostavim onako celu biljku da se sama osusi?
 
10.01.2009
10
1
0
38
ajmo pitanje jedno, znate za presani sknk u zagrebu? zanima me koja je to vrsta i kako su ga tako posusili. nije suh do kraja a opet dobro izgleda, gori a jos jace puca. hvala
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
pametni odgovori za pametna pitanja kako ces osusit da bude spresano!!!..imas na forumu pa procitaj,imas ssve o tome kako da ju osusis!!!!!!! nece ti se nista desit..
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
anjas je napisao(la):
ajmo pitanje jedno, znate za presani sknk u zagrebu? zanima me koja je to vrsta i kako su ga tako posusili. nije suh do kraja a opet dobro izgleda, gori a jos jace puca. hvala
ma to ga dileri presuju da ih policija ne optuzi za vangabaritni teret.nabijaju da sto vise stane u kesu obmotanu lepljivom trakom.nista strasno.
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
punoglavac je napisao(la):
ma to ga dileri presuju da ih policija ne optuzi za vangabaritni teret.nabijaju da sto vise stane u kesu obmotanu lepljivom trakom.nista strasno.

hahahahaha... jebo lud zbunjenog :D

shta je tezhe, kilo presovane ili kilo ne presovane trave? :bis:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki69

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
gabariti su inace i dimenzije paketa ili tereta...al sumljam da dileri imaju dozvolu za odredene gabarite prjevoza..lol
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
zapakiraj i stavi u neku knjigu , eto ti prešane vutre.....:icon_lol:

lol @ gabartiZ