subliminalne poruke

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
196
10
18
39
gledo pred neko vrijeme emisiju sa ajkom pa malo trazio po netu, youtube klipovi i tako... uglavnom bolesno sranje... pogovo ovo u crticima... neznam kolko se dotaknuo weedran u teletubiesima ali ove dvije teme su svakako povezeane...

trenutno sam prepospan da nesht vishe i konkretnije napisem pa cu vam samo bumpat clip s youtuba. mozete i sami pokushati rijeshiti zadatak. kad ih ostavi same u prostoriji nakon sta im je sve objasnio, samo zaustavite clip, navijte si sat na pol sata i pokushatjte... nije ista stvar al ko ima volje moze pokushat...

http://www.youtube.com/watch?v=ZyQjr1YL0zg

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.791
75
73
Nisam sad gledao video ali vidim da se radi o Darrenu Brownu a znam da se on bavi vještinom koja se zove mentalizam i poprilično je vješt u tome. To bi bila neznam kako bi objasnio kao praktična pihologija i vještina utjecanja na ljude tak da on svašta uspjeva kao na primjer kupiti prsten za papiriće, da ljudi zaborave na kojoj stanici izlaze i tako. Imao sam dosta knjiga o tome ali nisam nešt baš čitao

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
32
0
34
trabunjar.bloger.hr
hmm :D a mi može netko preporučit litereaturu za autohipnozu?
je imo tko sa sajta iskustva s tim?
pogledo sam sad skoro sve bravnove klipove na jutubu i želim načit kako da sam sebe nagovorim da napravim neš ko što je on one ljude :)...
(s obzirom da mi namjera preslaba za bilo što )