subliminalne poruke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
gledo pred neko vrijeme emisiju sa ajkom pa malo trazio po netu, youtube klipovi i tako... uglavnom bolesno sranje... pogovo ovo u crticima... neznam kolko se dotaknuo weedran u teletubiesima ali ove dvije teme su svakako povezeane...

trenutno sam prepospan da nesht vishe i konkretnije napisem pa cu vam samo bumpat clip s youtuba. mozete i sami pokushati rijeshiti zadatak. kad ih ostavi same u prostoriji nakon sta im je sve objasnio, samo zaustavite clip, navijte si sat na pol sata i pokushatjte... nije ista stvar al ko ima volje moze pokushat...

http://www.youtube.com/watch?v=ZyQjr1YL0zg
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam sad gledao video ali vidim da se radi o Darrenu Brownu a znam da se on bavi vještinom koja se zove mentalizam i poprilično je vješt u tome. To bi bila neznam kako bi objasnio kao praktična pihologija i vještina utjecanja na ljude tak da on svašta uspjeva kao na primjer kupiti prsten za papiriće, da ljudi zaborave na kojoj stanici izlaze i tako. Imao sam dosta knjiga o tome ali nisam nešt baš čitao
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
hmm :D a mi može netko preporučit litereaturu za autohipnozu?
je imo tko sa sajta iskustva s tim?
pogledo sam sad skoro sve bravnove klipove na jutubu i želim načit kako da sam sebe nagovorim da napravim neš ko što je on one ljude :)...
(s obzirom da mi namjera preslaba za bilo što )