Sudjenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.08.2007
3
0
0
34
... Evo dragi moji duvaci, ja sutra imam sudjenje.... Maloletan sam, pao sam sa 2gr. vutre, i zanima me da li ima neke sanse da me testiraju u okviru presude... Inace duvao sam zadnji put pre 6 dana... Toga se jedino cimam, pa ako neko zna nesto o ovoj teme, zamolio bih ga da mi pomogne... Unapred hvala...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moguće ovisi šta dobbiješ ali ja znam ljudi koji su pali pa onda moraju jedno vrijeme ići svakih tjedan ili dva pišat za test
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Verovatno ce biti kao sto ti je rekao ss,ja mislim verovatno da ce svake nedelje jednom da te testiraju valjda tako odredjeno vreme...velika je stvar sto si maloletan..to ti pomaze mnogo...peace & respect:lock:
 
21.08.2007
3
0
0
34
Uuuu to ne bih voleo da se dogodi... Nesto mi se ne kupuje ovaj aktivni ugalj... A sta mislite, posto ce sutra biti nedelju dana od kad sam zadnji put duvao, da li je moguce da izadjem cist?
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
vjerovatno ces dobit pishanje al tek kasnije buduci da si pao s vutrom pa se i kod njih podrazumjeva da si pozitivan...iako si pao prije dosta vremena...
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
samo nemoj se zivcirati i budi miran na sudu...reci da je bilo za osobnu upotrebu i nemas frke...samo budi miran reci da se nece ponovit i sve oke...tako su se bar moji izvukli...
ja sam iz hrvatske pa je kod nas tako po zakonu da onaj kojeg uhvate moze biti osloboden...ako si iz neke od susjednih zemalja mislim da je isto...
ajde sretno
 
21.08.2007
3
0
0
34
Hvala vam svima zbog pomoci, medjutim ispostavilo se da mi nije ni trebala... Sve je glatko proslo, rekao sam istu pricu koju sam rekao u stanici, i dobio sam 'ukor od strane suda', odnosno nista... Nema nikakvog testa... Happy End