Sugar Bomb Punch (D. P.) + LSD (B. F) Hans/Zeus/Autopot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ime vašeg dnevnika: Sugar Bomb Punch (D. P.) + LSD (B. F) Hans/Zeus/Autopot

Datum nicanja sjemenke: 15.09.2020

Početak vegetacije: 20.09.2020

Breeder: Dutch Passion/Barneys Farm

Strain: Sugar Bomb Punch + Lsd

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Topping, FIMing

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 100w

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 180+150

Nutrijenti: Hesi i samo Biotabs tablete + Silicium

Ostala oprema: Ventovi, filter

Dodatne informacije: Maksimalno minimalni pristup

Slike boxa: IMG_20200925_212041.jpg IMG_20200925_212046.jpg
 
Poslednja izmena:

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Kako se bliži dan kad mislim topirati biljku, a topirani dio planiram klonirati i ubaciti u bloom box da vidim valja li to išta, malo googlam što internet kaže o kloniranju.
Ja sam to uvijek jednostavno, ništa puno kompliciranja. Ali ima ljudi koji su testirali, koliko listova ostaviti,kidati vrhove listova na klonu ili ne, koji hormon je bolji, sintetika ili organic, sa kojeg dijela biljke bolje uzeti klona, dno ili vrh i došli su do nekih zaključaka. Pogledajte graf:
Rplot.png
Znači, po njima, otprilike je isto koliko listova se ostavi, isto kao i s koje je pozicije klon skinut, očito je bolje ne kidati vrhove listova i turbo je bolje koristiti sintetički hormon, nikakve vrbe i priroda :) E sad, ja sam 1000 puta klonirao i bez hormona i nema tu neke filozofije. Ali volim s vremena na vrijeme pročitati što drug internet kaže :) Inače, ja nisam bio pobornik kidanja vrhova listova, smatram da to rade da uštede na prostoru kad imaju milijon klonova, a ne da tako biljka bolje baca korijen.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Rečeno, učinjeno... Jučer topirano i skinuti top u hesi clonfix i u mali propagator. Nisam skidao ništa listova, nisam kidao vrhove listova pa kako bude. Top uboden u onaj easy grow. Ovo čudo: Eazy-Plug-CT12-1-300x154.jpg
To sam najprije natopio u vodi s malo dodanog roota od hesija. Nakon pikiranja sam kapnuo i par kapi clonfix gela koji je ostao u posudici. Biljka se nije prepala topiranja, već danas ona piči dalje. IMG_20201003_205619.jpg
LSD sam prebacio u bloom box, ona je starija, ima točno mjesec i par dana i to se pokazalo ok do sad. IMG_20201003_205844.jpg
Društvo joj prave White Rino od B. F. i GluberryOG, prošla biljka je imala par sjemeniki i evo, rade, žensko je, taman pustila dlačice. IMG_20201003_205919.jpg Whire rino
IMG_20201003_205907.jpg
Glueberry OG
Neke biljke su u zemlji, neke u kokosu. Prihrana je uglavnom Hesi ali imaju u potu i biotabs tabletu. Ma trošim što imam, igram se :) Volio bi da ova Sugar Bomb Punch bude baš jaka biljka, ženi i meni treba hard hiter. Trenutno pušimo Honey Cream i to je lagano previše. LSD ne bi trebao razočarati, ali nisam ga još kušao. Ima ko info iz prve ruke? Valja li to?