sunce ili neonke?sveza ili stajala voda?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.08.2009
13
0
0
35
KOLIKO SAM DOSADAN
e ovako, zanima me dal' je bolje da biljku drzim na suncu ili da je drzim u sobi gde je neonka na plafonu(nemam napravljen box za biljku).
dal je bolje da biljkom zalivam sa svezom vodom(tek sa cesme) pomesana sa tecnom hranaom za biljke i otrovom za biljne vasi i ostale stetocine ili sa vodom koja je stajala nedelju dana u flasi pomesana isto sa tecnom hranom i otrovom za biljne vasi i ostale stetocine i da li smem da prskam vodu pomesanom sa tecnom hranom i otrovima za stetocine po listovima biljek, mada ja mislim da ne bih trebao da to radim. . .
da li je bolje salivati biljku ili je prskati vodom ili oboje?

HVALA
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
1. sunce je bolji izbor
2. izmjeri pH vode pa ćemo ti reći šta da napraviš
3. kakvi otrovi, šta će ti to ako nema nametnika?
4. ne prskaj ju ničim
 
01.08.2009
13
0
0
35
nisam pitao da ja prskam biljku nego dal je bolje da je zalivam ili da je po listovima prskam i malo navlazim zemlju?ma zajebao sam se. . .kupio sma pogresan prozivod koji mi ustv ne treba. . .kupio sma otrov koji kao ima neke dotake sto pomazu biljki, a ja sam mislio da sam kupio tecnu hranu za biljke xD
ta tecna hrana mnogo pomaze u vegetativnom stanju biljki. . .tako da mi je to ne ophodno. . .btw kako da izmerim Ph vode?nekim lakmus papiricima?
 
04.08.2009
1
0
1
41
koja od domaci silalica je naj naj za biljke mozeli na neonci ona odrast da se pusi ako je sad vec 20cmm i moram je unjet u kucu