Sungazing - Surya Yoga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Blade je napisao(la):
a ovo sta je neki streber napisao gore......

Hahahahaha :clap: :clap:

Sorry Oštri, ali da nije bilo tamo nekih štrebera, ti i tebi slićni (po načinu razmišljanja) bi sad sjedili u nekoj špilji i tucali kamen o kamen :icon_razz: :icon_lol: :assshaking: :vb_whip:

On topic:

Isprobat ću ovo, ništa ne košta :icon_wink:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Jutros doša do 60 sec ili 1 minute :vb_kez:.

Trebalo mi jedno 2 tjedna zbog nepovoljnih vremenskih uvijeta (uglavnom) :p.

Ono šta primjećujem na sebi je da sam posta "energičniji" a to se vidi pri mom ustajanju rano u jutro. Prije bi dosa do jednog drugog i trećeg alarma pogasija ih i nastavija spavati i spava sam po danu između 9 i 11 sati zbog unosa svakojakih ljekova u organizam zbog kroničnih bolova u leđima a vutre nemaa a vutree nema da se drogirammm :icon_lol:... Zadnjih par dana (ima koji izuzetak) mi je dosta 6 sati sna. ujutro bolova u leđima nema, jer spavam manje i tijelo mi manje stagnira a opet skupi dovoljno energije za ostatak dana.

Tko ne vjeruje nek mi ga popuši! (mislim na joint) e...:punch:

kako ce dalje biti vidjet cemo...izvjestit cu vas kad dodem na 5 min!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
sungazing :heartbeat: love that shit.. toplo preporučam svima.. :)

počela san gledati u Sunce prije godinu ipo dana, jedne lijepe ljetne večeri.. to je bila ljubav na prvi pogled..
osjećaj nakon gledanja je jednostavno neopisiv.. čista pozitiva, isijavaš.. :)
trenutno san na 2min i 40sec..
idemo polako ali sigurno.. :sun2:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
danas je bia predivan sunčan dan.. bez oblaka, bonaca, savršeno.. to san iskoristila naravno.., zurila san u Sunce 10ak min, sve dok nije zašlo.. and I'm feelin' really gr8 right now.. kao šta san gori već napisala, ovo je čista pozitiva.. i preporučam svakome.. :sun2:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Drug mi je na sungazinu skoro godinu dana sve je pratio upustva i polako napredovao. Medjutim vid mu se znatno pokvario tako da ne znam jeli ima poente a na njemu samom ne vidim neke svjetlosne promjene zdravlja i slicno.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
stigao do neke 8-9 minute pa batalio,nego dan prije s.r digao se rano ujutro i blejao u sunce nekih 7-8 min.e to je bilo nezaboravno osjecaj tesko mi ga opisati,predobro,poslije je pala ena mala pljugica i nastavio spavat ka bebica.
 

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
-počeo prije 3g.
-završio po HRAM metodi
-izliječio višegodišnju kroničnu upalu sinusa
-mogu gledati i 3 sata prije zalaska,bez ikakve opasnosti za oči
-ako budete sungejzali kako treba pušit ćete sve manje i manje
-šta god tražiš od surya ako to radiš predano s vjerom dobit ćeš 'traži i dobit ćeš'
-yogi su pomoću sunčevih zraka mogli letjeti ili levitirati Laghima siddhi
-transformirati jedan predmet u drugi
-vratiti nakratko duh u mrtvo tjelo i tako ga vratiti u život
-biti potpuno imun na ekstremnu hladnoću ili vrućinu
-živjeti bez hrane ili čak bez hrane i vode
...
yogijsko znanje o suncu prevazilazi maštu zapadnjaka,ali ono najbitnije što bi svakome trebalo biti jasno je činjenica da sunce može izliječiti apsolutno sve bolesti
za to je dovoljno iskreno i predano slijediti HRAM metodu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
kakav HRAM, brate mili? :rofl: valjda HRM... ja guglam HRAM, izbacuje mi sve osim nečeg povezanog sa sungazingom i yogom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman