Super baka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
4.12.2006, 17:55, Bombaj, 24ur.com
120-godišnjakinja puši joint svaki dan

120-godišnja super baka iz Indije javnosti je odala svoj recept za dugi život - puno kanabisa i palminoga vina.

21811.jpg



Fulla Nayak
120-godišnja Fulla Nayak
Fulla Nayak, koja je najvjerojatnije najstarija žena na svijetu, odala je svoj recept dugovjeènosti. 120-godišnjakinja svaki dan puši nekoliko jointova, a voli i palmino vino!Indijka koja u svom skromnom domu živi s svojom 92-godišnjom kæerkom i 72-godišnjim unukom kaže da indijsku konoplju puši kao što drugi ljudi puše cigarete. No Fulla kaže da ne zna zašto ona tako dugo živi, mnogi njeni roðaci umrli su vrlo mladi.
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Ako nastavi ovako da duva, bude i invaziju vanzemaljaca na Zemlju doživila, osim svih popratnih ratova u meðuvremenu!!! :p

To bi bila špica dumine....
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Stvarno nisam ni vidio ovaj topic u sve i svašta ili bar se ne sjeæam da jesam . Inaèe stavio bih ovdje šta je glupi hrvatski RTL objavio . Kažem glupi jebem ih glupe objavljuju nepotpunu informaciju i to staru pola mjeseca . Juèer ,nakon što sam stavio otvorio onu u novostima sam, bio malo po googlu tražio Fulla Nayak i naðem sliènu prièu kao od ovih majmuna s RTL samo ovamo piše da je Super baka preminula 19.11.2006 , pokoj joj duši . I tamo još piše da je pila palm juice , stvarno neznam otkad se juice prevodi vino i otkud im(palm juice=jako palmino vino) otkud im ovo "jako" . Gora sam ja budala što gledam onaj RTL tamo jedino valja ona Sopek s vremenske prognoze i to kad ugasiš ton na TV-u,da neèuješ gluposti koje valja .

Baka je do zadnjih dana hodala bez bilo èije pomoæi i nije nikad bolovala od nikakve ozbiljnije bolesti , jedini problemi sa zdravljem što je imala bio nešto slabiji vid , ali 120 godina pa ti gledaj , da doživim pola od toga bio bih sretan .U stvari kako tvdi njezin unuk imala je 125 godina , ali ovo 120 je vjerojatnije jer je to podatak sa njezine osobne(liène) karte koju je dobila 1995 za potrebe izbora ,da može glasat,vjerojatno joj je prijašnja istekla pa je morala vadit novu, a isteklo je njoj njih sigurno i više.
120 ili 125 sasvim svejedno i 100-tka je dovoljna s obzirom na to da je pušila cigarete od "smrtonosnog" kanabisa . :lol:

Hvala administratoru što je zakljuèao ono u novostima , mada bi najbolje bilo izbrisati ono sve, samo je zauzelo prostor , bez potrebe. :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
cannebosanac je napisao(la):
Juèer ,nakon što sam stavio otvorio onu u novostima sam, bio malo po googlu tražio Fulla Nayak i naðem sliènu prièu kao od ovih majmuna s RTL samo ovamo piše da je Super baka preminula 19.11.2006 , pokoj joj duši .
Baka je do zadnjih dana hodala bez bilo èije pomoæi i nije nikad bolovala od nikakve ozbiljnije bolesti , jedini problemi sa zdravljem što je imala bio nešto slabiji vid , ali 120 godina pa ti gledaj , da doživim pola od toga bio bih sretan .U stvari kako tvdi njezin unuk imala je 125 godina , ali ovo 120 je vjerojatnije jer je to podatak sa njezine osobne(liène) karte koju je dobila 1995 za potrebe izbora ,da može glasat,vjerojatno joj je prijašnja istekla pa je morala vadit novu, a isteklo je njoj njih sigurno i više.

Svaka èast na iscrpnom izvještaju! :)

Imam prijedlog - mogli bi Super baku proglasiti za poèasnog èlana foruma, doduše post portem ali ipak. Ah, da je bar mogla svoja bogata iskustva podijeliti sa nama... R.I.P. :bravo:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ne mogu da verujem kako vreme brzo ide...ccc

ova bakica se pojavila juce u mom zivotu a danas je vec nema :?