Super Cheese Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2019
13
65
13
40
Pozdrav,
Lišće žuti (po meni - možda griješim) jer sam ih malo prekasno presadio.
Dajem nutrijente jer su presađene u čisti kokos koji je nutritivno skoro prazan.
I dalje sam debelo ispod prepoučljive doze nutijenata...
Možda sam budala (vrlo lako moguće da jesam :) hahahha) ali mene par žutih listova pri dnu ne brinu previše, ionako ću kasnije napravit laganu defolijaciju kad krene cvijetanje. :D

BioHeaven nemam, imam fishmix novu bocu - nisam ga nikad koristio... a topmax je u principu organska otopina fosfora i kalija koja bi trebala pomoći i u ovom stadiju dok se korijen razvija, kao i kasnije kad bude cvijetalo.

(možda griješim ali tako growam zadnjih 5 godina i rezultati su više manje uvijek isti.)

Ali, da ne bude da sam tvrdoglav, vrlo ću rado poslušati vaše prijedloge i napraviti drugu otopinu nutrijenata... na greškama se uči tako da, evo... od sljedećeg feeda ide samo grow do prvih pistila, na jednoj, a ostale kao do sad, pa da vidimo razliku :)

Živjeli...
UrbanG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Samo sto si ti vec gnojio u 1 tjednu. Vega je vega ,ako je 2 tjedna u vegi onda 3 tjedan dajes bloom i top max. A ako je vega recimo 4 tjedna onda je njihov 3 tjedan ustvari nas 5...
nutrient schedule
za kokos preporuca acti veru ,naravno root i obavezno mjerit ph
 
25.10.2019
13
65
13
40
:) U pravu si Badi, my bad. Jesam, gnojio u prvom tjednu - kokos naime...

da growam u zemlji ne bi prva 3-4 tjedna dobile nis osim odstajale vode.

Zaboravih napisat ali vodu uvijek spustim na 5,9 cim smuckam, pa nakon 24h ponovo korigiram ako je potrebno ;)

Lp,
UrbanG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.024
163
Možeš im davat u vege fazi fish,grow,activera i algamic top max i bloom izkljućivo samo u cvatnji oznaćeno je na tablici 1,2 tjedan vege i onda ti ide cvatnja ti gledaj samo ta 2 dok ne prebaciš na cvjetanje i onda dalje gledaš 3 tjedan kao 1 itd većina tablica je napravljena za auto sorte i tako je postavljena tako da te to ne buni i ja sam se bunio s tim na pocetku s time da bis trebao skinut tablicu za kokos
Pojaćavaj lagano grow kako ti biljka raste a i sama ce te tražit i hrana bi trebala ic svako zaljevanje u kokosu samo pazi na doze
Ajd polako i gledaj je reći će ti ona sve :thumb: :popcorn::
Edit: i da pusti ph ma miru ako radis s biobizz samo ces si probleme navalit pusti vodu 1 dan da odstoji i zaljevaj to vrijedi za ćistu vodu i sa nutrientima ;)
 
Poslednja izmena: