Super Critical GHS (super topping + lst)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Lijepe biljke al mislim da nisi trebao jos sa bloomom i boostom. Biljka nema jos niti jednu pistilu.
U cvjetanju radije iznad 6.5 nego ispod. Osim ako je ph zemlje visok.
Jel bloom i boost korigiraju ph? Ne sjecam se vise.
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Vjeruj mi da sam trebao jer su mi pokazale da su gladne :) btw zalijevam ih obilno od prvoga dana tako da sam isprao zemlju i zato stavljam bloom :) jer nema trunke zemlje samo korijenje ! bloom korigira pH dok boost ne utjece na pH :) prve su se pistile pojavile !
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ne kazem da nisi trebao, nego pitam zasto sa gnojivom za cvjetanje kad biljke ne cvjetaju jos. Iako biljke izgledaju prilicno site, ne vidim da su bile ili da su gladne.
Nije mi namjera pametovat, biljke ti izgledaju odlicno. Samo mi nije bilo jasno to oko gnojiva i ph.
Zanemari :) Teraj dalje, bit ce to do yaya.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Ne kazem da nisi trebao, nego pitam zasto sa gnojivom za cvjetanje kad biljke ne cvjetaju jos. Iako biljke izgledaju prilicno site, ne vidim da su bile ili da su gladne.
Nije mi namjera pametovat, biljke ti izgledaju odlicno. Samo mi nije bilo jasno to oko gnojiva i ph.
Zanemari :) Teraj dalje, bit ce to do yaya.
Hehe nemas beda svaka je kritika dobro dosla ,uglavnom ne bune se biljoze jer sam ih hranio u vege sa koprivom od 7. dana zivota ,obilnije zalijevam i zemlja se ispere vrlo brzo tako da nema problema sta je gnojivo za cvatnju malo ih nahranim onda ih vodom otushiram tako da se ne stignu otrovati :D ,ali ovaj boost je super stvar poslije 2 zalijevanja vec pokazale spol djevojcice :D ,btw blic mi je smanjen na foticu pa se i fotke cine tamnije ! pozz do sljedeceg updejta :) IMG_2458.JPG IMG_2459.JPG IMG_2461.JPG IMG_2462.JPG
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Nixa,krasne su ti barbike.. samo takve!! Vidim da ih dosta folijarno psrkas??!! ;) :bocni:: Biljoze ti uskoro krecu u cvat nadam se da znas kad je dost.. sretno inace ne kuzim ph koji drzis 6.0-6.3? Kod cvata se preporuca 6.7/6.8.. Ali ok samo teraj bit ce to bombe!!!! ;) :joint2: :wave:
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
pH je 6.3 od prvoga dana i nema uopce razlike izmedju 6.3 ili 6.5 to su sve markentiske gluposti bar ne za SOIL ! .. sta se tice prskanja samo na spavanju i osuse se kroz 10-15 minuta :) iskreno niti ne pratim pH vise vec napamet znam koliko ml limuna na 5l vode po biljci ! ziva limunada bro :D hahaha
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ajmo Nixa gdje je zapelo?? Daj neki update nema te dugooo.. :sadbanana:. Nadamo se samo da nije opet sestra bila u posjeti.. ;):vozdra:
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Pozdrav dobri ljudi od mog growa nista jer nisam imao srece ,a tko je pratio dnevnik bude znao o cemu pricam problemi sa sestrom ,jednostavno nisam mogao vise trpiti presing i odustao sam od indoora za ovu sezonu ,sljedece sezonu budem presao na LED ,treba malo vremena proci od cijelokupne situacije .Jedino sta me je izvuklo a to je outdoor Critical Jack ..Molio bi modove da zakljucaju i delitaju dnevnik jer nema svrhe,a biljcice kada vidim samo me stegne :( ..Sretno ostaloj ekipi i svi koji se upustate u indoor budite jako ,ali jako oprezni jer koliko da ste god sigurni uvijek postoji sansa neka kao meni da se razjebe grow!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.