Super Cropping

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
jučer sam jednu biljku koja je u cvjetanju i izašla iz gabarita
onako za probu, iz dosade, istrgo svaku granu na njoj
i velike i male sve sam prelomio pa da vidim reakciju
bila je preko dva metra, sad nema ni metar
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Valjda si vezao crop jer ako nisi za par dana kao da ga nisi ni radio :)
Ok.nece se sve vratiti ali dobar dio hoce.Cropanje je odlican trening i ja ga radim cak i do druge polovice cvjetanja sa malo takta kao i u topiranju cuda se dogadjaju :)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
fiksiro sam svaki crop izolirkom

biljka je fem super hush za kojeg sam mislio da je autos i
koja je prošla sve i svašta dok je bila mala od strane divljači
dva puta su je pregazili i ugurali u zemlju,
pa da vidimo kako će preživit ovo brutalno trganje
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
fora nije da je oboris da dode vise svjetla nego da 1.izjednacis sve krošnje jer kada polomis tu hrana ide u ostale i rastu brze dostignu glavu koalu.
2.gdje se grana polomi stvori se veliki čvor neki kazu da kroz to brze ide hrana ja osobno ne vjerujem ali znam da tu bude čvršća grana i ne moras imat oko biljke stapove da cuvaju kad budu veliki hedovi na njoj.

radio sam super croping na muskoj(sad jel bila zenka pa se stresirala ili je od pocetka bila jer jer reg ne znam) bila je rupa u sredini al je narasla zvjer

na druge 4 su ostali cvorovi i fini debeli hedovi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
04.11.2015
16
3
3
38
Pozdrav svima. Imam dvije ženke od kojih jedna prerasta svoj box, odnosno dosegla je skoro do lampe. box je 60 cm visok samo. Sada je na kojih 10 cm max od lampe. Ici ce ona jos u visinu e sad, dali se moze uradit taj super cropping da ne ide vise u visinu nego u sirinu. Inace je u fazi cvjetanja . Rezim 12/12 kojih 3 tjedna.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ako mozes, radije probaj lst pa posavijaj prema dole sve. Ako to nejde ili nije dovoljno..... kropaj. Al savijanjem mozes cuda napravit, samo odi postepeno i strpljivo.